Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tini diszkókban hogy táncolnak...

Tini diszkókban hogy táncolnak a fiuk?

Figyelt kérdés

valaki tudna dobni 1 vidit v vmi linket?

szeretnék menni diszkóba.. de nemtudok táncolni és olyan hülyén néz ki, ha csak álsz mint egy szál.. kolbász ..


2009. jún. 28. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanúgy táncolnak mint más disco-ban
2009. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne járj ilyen szar helyekre, ülj be egy kocsmába, igyatok meg pár sört a haverokkal és kész. Bár mondhatok én itt bármit :), idővel rájössz, hogy sokkal értelmesebb, mint "diszkóba" járni.
2009. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó azt levettem... de mégis...? kicsit hülye szitu mikor álsz egy diszkóba, mindenki táncol, csak te nem mert nemtod hogy meg mit kell(ene)....
2009. jún. 28. 22:48
 4/7 A kérdező kommentje:
jó majd rájövök 1x.. de mindent ki kell próbálni... :)
2009. jún. 28. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csak érezd a ritmust és 'lötyögj' rá, meg utánozd a haverjaid. senkise vár tőled konkrét koreográfiát meg táncfigurákat, csak csináld, ami jól esik. ha meg úgy érzed, hogy nem megy, akk támasszátok egy darabig a pultat valami piával, az oldja a gátlásokat és piával még az álldogálás sem ciki
2009. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

esküszöm én azt jobban eltudom viselni ha egy fiú normálisan táncol vagy nem is táncol:)

Mert a tini diszkóban ahova én jártam(bankdancehall,club cool light party)ott a fiúk úgy táncoltak mint valami kergült marhák!!Olyan mozgásokat csináltak,mint valami verekedős filmben...én naon röhögtem rajtuk:D

Amúgy te is belefogsz jönni nagyon hamar!:)

2009. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy ideig csak nézelődjél,utána pedig kezdj el utánozni másokat. Majd csak kihozol v.mit magadból:)
2009. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!