Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » El szeretnék menni diszkóba,...

El szeretnék menni diszkóba, de kövér (és csúnya) vagyok és félek, hogy megszólnak. (? )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a diszkó zenét és táncolni is nagyon szeretek és szeretnék elmenni a barátnőimmel diszkóba, de nem merek! Szerintetek meg fognak szólni?
2010. dec. 18. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha diszkóba mész, akkor azt azért teszed feltételezem, hogy jól érezd magad. Nem kell azon izgulni, hogy ki mit gondol. Főként, mivel lehet hogy közel sem vagy csúnya, csak magadat látod annak. Ha meg tényleg nem vagy olyan csinos, akkor sem kell otthon megporosodnod. A bulizás nem csak a szépek kiváltsága. És ha tényleg csak azon izgulsz, hogy megszólnak, akkor megnyugtatlak, hogy láttam én már nagyon nem szép embereket is szórakozóhelyen és senkit nem foglalkoztatnak olyan szinten, hogy őket cseszegessék. Egy kis bátorság és irány!! :) Nekem anno pont ez adott önbizalmat, mert csomó pasitól kaptam visszajelzést, hogy csinos vagyok, amit én nem is gondoltam volna. Szóval gyerünk!!! :D

20L

2010. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó :)
2010. dec. 18. 09:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

figyu én is kövér vagyok de járok bulizni.

több duci barátnőm van, és azok is járnak.

sőtt az egyik nagyon is az és úristen ahogy az kiöltözik.. de őt nem zavarja. van önbizalma és ennyi.

menj nyugodtan és érezd jól magad(Y)

2010. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan. Tudtommal nincs kiírva a diszkóra, hogy csak tökéletes emberek léphetnek be. Azzal foglalkozz, hogy jól érezd magad, ne azzal, hogy mások mit gondolnak. :)
2010. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel egy diszkóban mindenki izzadt, piás, esetleg bedrogozott, ezért közel sem szoktak szépek lenni a lefolyt sminkkel, az izzadt disznó pasik, akik egy ilyen helyen az asztalt is meg*****, ha lenne rajta lyuk. Nem olyan egy buli, ahogy azt a Gossip Girlben látod pl. :D Senki nem fog megszólni, nyugi.
2010. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mentem már olyan barátnőmmel discoba aki nem éppen tökéletes kinézetű, de ott senkit nem érdekel!!A többség részeg és még a legrondább lányt is szépnek látják. Vagy láttam én már olyan lányt discoban, aki vékony de egyben a legrondább lány akit eddig láttam életemben. Nem hiszem, hogy olyan csúnya lennél, mint amilyennek gondolod magad. Lehet azért van mert az alakod nem tökéletes és azt gondolod, hogy az arcod sem az. Én szivesen látok mindenféle lányt discoban, mert nem azért megyek oda, hogy a másikat valami miatt megbántsam, hanem hogy jól érezzem magam akár velük is.

17/L

2010. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Discoban tényleg mindenki lesz*rja, hogy hogy nézel ki, ha már valamilyen oknál fogva feltételezik rólad, hogy lány vagy, akkor rögtön rádhajtanak.
2010. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fúúú... ezek a válaszok... köszönöm szépen mindenkinek! :D
2010. dec. 18. 17:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már!én is csak azt tudom mondani, amit a többiek!menj el, érezd jól magad,és ne foglalkozz másokkal(ez más élethelyzetekre is igaz!!)hidd el, hogy jól fogod magad érezni a barátnőiddel.amúgy nem hiszem h olyan csúnya lennél, mint gondolod.szerintem vegyél előtte egy új felsőt, vagy kérj kölcsön valamelyik barátnődtől, hidd el, sokat fog segíteni abban h úgy érezd: fú ma jól nézek ki:)
2010. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egoista,viszont tisztában vagyok azzal,hogy nincs rajtam súlyfelesleg,sőt elég vékony lány vagyok.

A lényeg az egészben,hogy nem sok rossz visszajelzést kaptam eddig a külsőmre.

Van egy kövérebb barátnőm,és sokat járok Vele bulizni.

Sokszor meg is szoktam lepődni,mikor jóval többen mennek da hozzá,mint hozzám:)

Hajrá,sok szerencsét.

A kövérebb lányok is érezhetik jól magukat.

2010. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!