Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy táncolnak a fiuk a diszkóba?

Hogy táncolnak a fiuk a diszkóba?

Figyelt kérdés

addig énis eljutottam h: youtube--> tükör elött..

de tectonikon kívül semmit nem találtam.. és az alapból nem megy :(


15 vagyok, anyám nem enged el, szal az sincs hogy elleshetném, de nem 16 évesen akarok csodálkozni h hopp én csak állok és támasztom a pultot


2009. szept. 26. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában én is csak támasztom a pultot:D
2009. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Tegnap volt gólyadiszkó(: Iszonyatosan jó volt:D:D

Nekem 2srácnak tetszett nagyon a tánca...az egyik az összevissza táncolt,szóval tecktonikosan meg felváltva lányokkal táncolt hát így nem igazán tudom leírni,de rohadt jól nézett ki.Hátradőltünk felváltva meg minden... a másik srác meg az asztalon táncolt mellettem:D Na az iszonyatosan jól nyomta(: Tecktonikosan,szexin...nagyon király volt.Táncoltam is vele(: Ő úgy táncolt,hogy a lány mögött állt és együtt mozogtak,vagy szembe(: fogta a csípőjüket,végig húzta a kezét a derekukon.Felhúzta a pólóját...iszonyatosan jól volt(:

Emlékezetes gólyaavató és gólyadiszkó volt az biztos(L)


Egyébként -bár én lány vagyok- én híres együttesek,énekesnők videóklippjükből szoktam ellesni lépéseket.Meg néztem a diszkóba,hogy ki hogy táncol(:

14/L

2009. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lánynak könnyü ..

minden lány haverom iszonyat jól táncol.. mert 100ból 98 táncos vidin lányok táncolnak.. énis szeretem nézni ^^

csak hát nem tudok..


amm mellék kérdés..

tectonik -ot hogy tanulhatnám meg? tükör elött nem megy.. főleg mivel nagyon ritkán van, hogy ne lenne itthon senki..

haverokat nincs pofám megkérni..

2009. szept. 26. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:

hm:) második:most nagyon irigyellek,ha ott lettem volna tegnap tuti végig a második csávesszel ráztam volna:) :P

amúgy kérdezőnek:

Első suli-diszkóm előtt én is azt hittem nem tudok táncolni,és nagyon keveset táncoltam a diszkó alatt is.Próbáltam ellesni néhány lépést és kész(: Aztán rájöttem mindenki tud táncolni,csak nem hiszi el magáról és meri megmutatni.

Szerintem tölts le sok-sok tectonikos zenét és próbálj rá táncolni.Hidd el máshogy nem fog menni.

Én úgy kezdtem,hogy a kikapcsolt tv-n láttam a szobámba,hogy táncolok,így tükör sem kellett és a szülők se látták mit csinálok(:

2009. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tectonikot honnan?! :D youtube -on nem nagyon találtam ;)


én szeretném elhinni hogy tudok táncolni... de olyan bénán csinálom.. tükörből is nevetséges.. :S

2009. szept. 26. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, eddig csak R&B és hip-hop partykba voltam, és nem is szeretnék elnézni egyszer se ilyen elektronikus sz*rra sem... én pl sok klippet néztem meg megkértem haveromat mutasson pár lépést :DxD
2009. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!