Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tágítom a fülemet. Hogy kell...

Tágítom a fülemet. Hogy kell berakni a szívószálat?

Figyelt kérdés
Hegyesre vágtam de nem megy át mert nem keméyn vagy nemtudom:S Ti hogy csináltátok?
2012. dec. 14. 00:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolso ! Neked is hasonló szépeket kivanok
2012. dec. 14. 13:51
 12/19 anonim ***** válasza:

Na okoskodik az....A személyiség zavarta meg már nem is reagálok.... Csak magadat minősíted...

Egy hét nem elég semmire. 2-3 hétnél korábban nem szabad cserélni, pontosan hogy elkerüld ezt a problémát amivel most küzdesz...

Igen valószínűleg másképp is válaszolhattam volna, de már annyira elég a sok lökött tiniből akik mindig okosabbak... Aztán meg sírva jönnek be hozzánk, hogy szét szakadt a fülük... És igen mi is voltunk tinik, de legalább hallgattunk az idősebbre, már csak tiszteletből is... Nekem is ki van tágítva a fülem, de ha az a szerencsétlen idősödő pasi aki tanított azt mondta nekem, hogy fekete akkor fekete és nem álltam le vele veszekedni, hogy igen is fehér mert én jobban tudom....

2012. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Egy hét alatt begyógyult, nem fájt, tudtam forgatni, húzogatni semmi baja nem volt. Nem fogom szétszakítani a fülem mert nem vagyok felelőtlen, türelmetlen és "taknyos tini". És attól még hogy valaki idősebb tőlem, nincs joga lenézően beszélni velem és egyből elítélni, csak azért mert előbb született mint én. Attól még hogy mások szétszakítják a fülüket, nem kell általánosítani mert nem mindenki ilyen hülye. Na azért köszi a válaszokat..
2012. dec. 14. 17:33
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
mi a f*szomnak teszel fel kérdést, ha te úgyis jobban tudod, okoska?
2012. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
azt kérdeztem hogy kell beletenni a szívószálat, nem azt hogy hogy fogom szétszakítani a fülemet, de ha annyira nagy pofád van, akkor írj egy privátot és megbeszéljük, ne név nélkül oszd az észt;)
2012. dec. 14. 18:46
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
ááá mert ha írnék neked ott nem névnélkül menne a dolog XD istenem de buta vagy
2012. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy írj egy nevet :DDDDDDD úristen
2012. dec. 14. 19:22
 18/19 anonim ***** válasza:
De látod megint csak azt fogadod el amit te mondasz.... 4 mm-es tágító volt a füledbe? Nem lehet egyből 2 mm-ről 5-re tágítani és nem ok nélkül... Arcoskodsz ok nélkül... Érdekes módon nekem sosem volt ilyen problémám, mert mindig kívártam a 3 hetet és csak utána cseréltem 1 mm-el nagyobbra, ez a TELJES gyógyulási idő, 37 mm-es tágítóim vannak hidd el tudom mennyire szeretnéd már látni a munkád eredményét, de muszáj várni. Türelmetlen és felelőtlen vagy...
2012. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
oké akkor az vagyok csak hagyjatok már békén...
2012. dec. 14. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!