Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véres húsdarabok jönnek ki a...

Véres húsdarabok jönnek ki a fülcimpámból, mert tágítom. Ez normális? :S

Figyelt kérdés
Tudom, kissé undorító..:D De még csak 3mm es köbö a tágesz, beleraktam egy fülpiszkálót, és 3 fülbevalót. És gennyes, vérzik, ráadásul ilyen hosszú véres vékony húsdarabok is jönnek belőle. Fujj undrító. Ez normális?
2011. jan. 22. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez egészen biztosan nem normális!:O Szeintem sürgősen fordulj bőrdokihoz!
2011. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe az egész fültágítást! A doki sem fog okosabbat mondani, de mindenképp menj el. Most én sem leszek gusztusos, de addig menj, míg le nem rothad az egész füled.

Jobbulást!!!

2011. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem találkoztunk még iennel nálunk.

Itt akiket ismerek 2cmnél nagyobb a fülük. és semmigond nemvolt sose.


A sajátom is egészen könnyen lett 4cm csak az idő volt hosszú.


Ajánlom h hagyd most gyógyulni. vegyél ki belőle mindent.

max maradhat benne 1 vmi amitől nem tud összeforrni a lyuk.

De kenjed és figyelj oda rá.

18/F

2011. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van tágítóm és hidd el ez normális, főleg akkor ha túl gyorsan tágítod! Majd meggyógyul! ;)
2011. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fuj de undorító, fuj, szegény, jajjj...

Menj el vele sebészetre! Vagy orvoshoz, vagy nemtom, de jajj, szegény, ááá.

2011. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon súlyos a helyzet, akkor vedd ki és később tágítsd újra, lassabban! Most tegyél be sima fülbevalót és jobban leszel!
2011. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amúgy a fülcimpa egy olyan testrész, ami simán lerohadhat, leeshet. Mert csak husi, nem porc, nincs benne csont, és ha elkezd egyszer "csúnya lenni", le is fog esni.

Ezért nem ajánlják a piercingesek az industrial piercinget sem.

F vagy L vagy amúgy?

2011. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nekemis ki van tágítva de ilyen sohase volt! azonnal szedd ki belőle ami benne van, valószínűleg nem bírja a füled, és kiakarja lökni ami benne van, de ez el is fertőződhet amit a cimpád bánna, úgyhogy azonnal szedd ki belőle és kend be valami aoleverás kenőccsel!
2011. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem normális dolog,vedd ki azonnal,fertőtlenísd le és szerintem hagy az egészet,legalábbis egy darabig mindenképp.:S
2011. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem.... egyébként meg szerintem a fültágító is undorító, de hát a te döntésed...... menj el orvoshoz!
2011. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!