Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tágítom a fülemet. Hogy kell...

Tágítom a fülemet. Hogy kell berakni a szívószálat?

Figyelt kérdés
Hegyesre vágtam de nem megy át mert nem keméyn vagy nemtudom:S Ti hogy csináltátok?
2012. dec. 14. 00:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Szívószálat? No azt meg minek?... Maximum nyalóka pálcikával próbálkozz. Vagy rendes fül tágítóval, vannak már 1-2 millisek is, de amíg a tojás héja le nem esett a pici fenekedről csak a nyalóka szopogatását ajánlanám...
2012. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Megfogadtam hogy leszarom az ilyen kommenteket de úgy felidegesít ez a hozzáállás. Semmit nem tudsz rólam, mégis ítélkezel. Egyébként van fültágítom, 5 millis, csak nemsikerül belerakni a fülembe, ezért beletuszkoltam az egyik végét egy szívószálba és úgy akarom berakni. Amúgy sokan használják a szívószálat erre a célra, nézz utána.
2012. dec. 14. 00:57
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Ebben dolgozok.... Azt hiszem tudok eleget hozzá :) ha már ennyire kedves és aranyos volt a hozzászólásod akkor először fogpiszkáló, utána nyalóka pálcika és utána fültágító.

Kedves taknyos tini kölke...

2012. dec. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
amúgy 17 éves vagyok, de úgy gondolom hogy a fültágító nem korhoz kötött. Nekem ez tetszik. Amúgy a nyalókapálcikán már rég túl vagyok, az kicsi már bele, de a tágesz még nagy. De azért köszi :D:D:D
2012. dec. 14. 01:36
 5/19 A kérdező kommentje:
amúgy ha annyira ebben dolgozol, nem értem minek írtad a fogpiszkálót mikor az fa, szerves anyag és beszívja a nedvességet és szépen bele tud rohadni a fülbe!:)
2012. dec. 14. 01:37
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Na okoska.... Remélem az iskolában is ilyen penge vagy... Bár nem hinném... De dícséretes, hogy legalább ennyit tudsz... Fogpiszkálót elő készítésre használunk, ez maximum 2 órát jelent, ha nem akarod szépen szét szakítani a füledet akkor hasznos is lehet...

Más, ha eddig legalább 4mm-es fül tágító lett volna a füledbe akkor nem lenne gond az 5 mm-es berakása. De nálad ez is mindegy mert olyan buta vagy, hogy az már fáj....

Csinálj amit akarsz, szépen szét fogod szakítani a füledet te is... Hajrá!

2012. dec. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
HÁt te nem vagy normális :DD Szerintem neked súlyos önértékelési problémáid vannak. :D Foglalkozz inkább magaddal. Amúgy szivesen mesélek magamról, hogy kicsit tisztább képet kapj :)
2012. dec. 14. 01:51
 8/19 supra01 ***** válasza:
100%

Ez aranyos párbeszéd volt!

Kérdező, nem vagy taknyos, de hallgass az okosabbra, mert csak jót akar. Türelem!! Nem lehet siettetni, mert csak szétb...od a füled!

A válaszadó meg ha szakmabeli finomabban is fogalmazhatna, mert tudhatja, hogy tinik is csinálnak tágítást és ők picit türelmetlenebbek:D

2012. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 winR ***** válasza:
32%

Én inkább egy 200-as rozsdás szöget javasolnék, kalapáccsal beütve.

Aztán jöhet a szívószál, de a s.ggedbe!

2012. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Felölem ugy irja le, ahogy akarja, föleg hogy amugy nem jot akar, csak okoskodik. De neked köszi a választ, de nem vagyok turelmetlen, mert mar egy hete van benne az elozo cucc (egy ecset szara) szoval szepen begyogyult :)
2012. dec. 14. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!