Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az baj ha a fülemet 2 naponta...

Az baj ha a fülemet 2 naponta 1 mm-el tágítom? Nem gennyezik és nem is fáj

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
én akkor is lassítanék a tempón, mert könnyen szakadhat. 2mm-t lehet maximum egy alkalommal és utána legalább 1 hetet várni kell, én úgy tudom.
2012. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de nem is fáj és nem is feszít amikor tágítom

mert nekem tüske van benne és forgattam és így áthúztam de nem is fájt akkor tettem bele 1 el nagyobbat és rá 2 napra ugyan így forgattam és mrgint így átment a fülemen de nem is húztam meg semmi most akk tegyek bele megint nagyobat vagy ne ?

2012. nov. 7. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom, mert túl gyorsan nyúlik a szövet és szét is szakadhat.
2012. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Figyelj lehet hogy nem fáj és nem gennyezik de akkor sem szabad ilyen tempóval haladni és az egyik előttem szólónak igaza legalább 1 hétig benn kell hagyni és csak 2 milivel szabad ráadásul nagyon könnyen elszakadhat ha ilyen gyorsan tágítod nekem 15 milis és kettesével haladtam és végén 1 milivel nagyobb lett
2012. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!