Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alakom van véleményetek...

Milyen alakom van véleményetek szerin? Nagyon szörnyű?

Figyelt kérdés
Úgy általában, mindenki véleménye számít, lányok fiúk!

2012. nov. 7. 00:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mit aggódsz? Örülj neki hogy vékony vagy!
2012. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Vessétek rám a verbális köveket, de én csak két egymással párhuzamos egyenest látok. Semmi kerekdedség, hullámzó ívek, homokóra-effektus. Kicsit fiús az összkép, hiába vékony.
2012. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, nekem tetszik az alakod. A hasad, csípőd a legjobb, és a lábaid is, csak a vállad kicsit csontosnak tűnik.
2012. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó kis feszes alakod van, tény, hogy picit fiús, de nem baj, mert ilyen testből nagyon sokat ki lehet hozni, rengeteg holmi jól állhat neked. És lehet, hogy nem sportolsz sokat, de nagyon sportosnak tűnsz :)
2013. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
sportos vagy, kép alapján 18 évet mondtam volna :D
2013. jan. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Jaj de bírom az ilyen hülye p.csákat, pontosan tudja hogy hibátlan az alakja, és egy ilyen gány szöveget nyomat, hogy mutogathassa magát! Szánalom vagy! És ne az alakod miatt aggódj, hanem a ronda fejed miatt, mert az kritikán aluli! Sminkeld már ki magad legalább!
2013. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 a-gergő-egy@ válasza:
szerintem semmi baj nincs az alkaoddal csak tards meg a súlyodat nehogy elhízz és szerintem sportolj valamit!! : )
2013. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!