Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szörnyű? Kép

Nagyon szörnyű? Kép

Figyelt kérdés

[link]


azért ferde picit a kép mert ugye az egyik kezemmel fotóztam


2012. júl. 12. 12:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
hát, nekem bárcsak ilyen melleim lennének. bár ha hideg van és összeugrik, akkor szép formás az enyém is, de am ilyen löttyedt :D
2012. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

a fekete csík miatt alig látszik. de nem látszik szörnyűnek. Vedd le a csíkot és tedd fel még egyszer...

Hány éves vagy?

2012. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Mi ezen a szörnyű?:o Mutassa már meg valaki!
2012. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
annyira nem.
2012. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Így nincs értelme képet feltenni, ha kicenzúrázod. Ja, és van időzítő is a fényképezőkön:D

Cicikről: Nagyon szépek, nagyon tetszenek, semmi baj nincs velük. Szerencsés lesz a párod.

2012. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
Mi lenne a baj vele? Nekem bejön azon kívül hogy ide töltöd fel tökéletes.. Egy kicsit még edzeni kell,feszesíteni a bőrt és perfect lesz..
2012. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
csak fura az egyik magasabban van mint a másik... de nyugi nemgáz:)
2012. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 AvernusTriad ***** válasza:
Na, ez tipikusan az "azt mondom, hogy ronda, és akkor sok dícséretet fogok kapni" esetek egyike. De mire jó ez neked?
2012. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

azért van feljebb mert azt a kezem felemeltem a gép miatt. Tudom h van önkioldó, de ahol fényképeztem nem tudtam volna feltenni a gépet sehová.

Sztem kicsik az a bajom.

2012. júl. 12. 12:06
 10/33 anonim válasza:
Én pont az ilyen méretet bírom.. A tenyérnyi a jó:) Ha nagyobb az se gáz,de ha már lóg azt már gáz sztem.. Ne panaszkodj a méret miatt,szép feszes,formás.. Minden oké,szerintem minden pasi ilyenről álmodik :D
2012. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!