Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg? Szörnyü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg? Szörnyü lelkiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyókúrázni. Nem vagyok kövér egyáltalán,mások szerint nagyon is jó alakom van de leszeretnék fogyni 52 kg-ra. Egyébként 172 cm-em vagyok és 58 kg :/ De jól osztódik el,na mind1 nekem ez így mégsem tetszik.

Egész nap csak egy kiflit eszek és sportolok is.

De tegnap szörnyen fájt a gyomrom és kimentem ettem három szem sültkrumplit. Amikor vissza mentem a barátomhoz elkezdtem sírni mert szörnyüü lelkiismeret furdalásom lett :(( Kérdezte,hogy mi a baj elmondtam neki de nem hitte el. Azt hitte azért sírok mert már nem szeretem őt.

Egy kicsit késöbb leakart velem feküdni de én nem akartam,hogy egy ilyeen kövéér csajjal szexeljen ..jobbat érdemel nálam :( Ezéért mégjobban megsértődött majdnem szakitott is velem :S Hogyan magyarázzam el neki,hogy megértse semmi gondom nincsen vele ??

Köszi a válaszokat.


16/L


2010. jún. 11. 09:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

de van gondod. ezt hívják anorexiának. illetve majd ez lesz az...


bűntudatod van egy kis evés miatt, fogyni akarsz, pedig nem is vagy kövér, sírsz miatta...stb.


szerintem neked orvosra lesz szükséged.

2010. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem finoman mondd el neki. Amúgy nem kell lefogynod, nézz meg egy anorexiás nőt, és gondolkodj el rajta....

A testtömeg indexed 19,614, azaz az átlag alatt vagy. 18 alatt az ember sovány, és 25,99 fölött lesz csak kövérebb az átlagnál. Ha 52-re leadod a súlyod, akkor 17,579 lesz, ami már egészségügyileg az egészséget károsító soványságba tartozik. Ha nem hiszed el, itt van egy kalkulátor, hasonló eredményt ad, mint amit én számoltam

2010. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%

Uh,de buta vagy,már ne haragudj!A diéta nem azt jelenti,hogy egész nap nem eszel.A sportrovatban nézz utána a diétának.

A hozzáálásod és a test műkédéséről való ismereteid,azt mutatják,hogy szellemi fogyatékos vagy.

2010. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
45%
NO COMMENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! XD
2010. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat lefelejtettem még a kérdésedre a választ:


Próbáld meg elmondani neki egy csendes, nyugodt környezetben a problémádat, és ne telefonon, msn-en, sms-ben vagy valami hangos belvárosi környezetben nyögd ki a gondod. Teremts megfelelő környezetet arra, hogy képes legyen befogadni a gondodat, és felajánlja a segítségét.

2010. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
64%

Mi a szarért no comment? Tudod, ez a lány beteg, és nem arra van szüksége, hogy kinevesd vagy lealacsonyítsd! Azzal, hogy másokat kicsinyítesz le, még te nem leszel nagyobb! Besz*rok, hogy mennyi tapló aberált ember alkotja a mai "társadalmat". ...

14/F

2010. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
ez az anorexia, menj dokihoz, mert baj lesz
2010. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Van gondod, ezt úgy hívják hogy agybaj. 3 szem sültkrumpli miatt elkezdtél sírni. Ez nem normális.
2010. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy.
2010. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
100%

KEDVES 16/L!!

ORVOS ÉS PSZICHOLÓGUS! DE NAGYON GYORSAN!

2010. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!