Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg? Szörnyü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg? Szörnyü lelkiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyókúrázni. Nem vagyok kövér egyáltalán,mások szerint nagyon is jó alakom van de leszeretnék fogyni 52 kg-ra. Egyébként 172 cm-em vagyok és 58 kg :/ De jól osztódik el,na mind1 nekem ez így mégsem tetszik.

Egész nap csak egy kiflit eszek és sportolok is.

De tegnap szörnyen fájt a gyomrom és kimentem ettem három szem sültkrumplit. Amikor vissza mentem a barátomhoz elkezdtem sírni mert szörnyüü lelkiismeret furdalásom lett :(( Kérdezte,hogy mi a baj elmondtam neki de nem hitte el. Azt hitte azért sírok mert már nem szeretem őt.

Egy kicsit késöbb leakart velem feküdni de én nem akartam,hogy egy ilyeen kövéér csajjal szexeljen ..jobbat érdemel nálam :( Ezéért mégjobban megsértődött majdnem szakitott is velem :S Hogyan magyarázzam el neki,hogy megértse semmi gondom nincsen vele ??

Köszi a válaszokat.


16/L


2010. jún. 11. 09:10
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

nem vagyok beteeg (: Egyszerüen csak nincs jó alakom és soha nem is lesz :S Még 52kg-ot is soknak tartok csak tudom,hogy annál lejjebb nem tudok fogyni . :(

Hiába mondok bármit a barátomnak azt mondja,hogy hülyének nézem stb.:/

Tudom,hogy miaz,hogy fogyókúra...csak nekem azok nem felelnek meg.

Ez a sajáát elképzelésem. Rengeteget edzek és csak egyszer eszek egy nap nagyon keveset. :S Ha éhes vagyok kávét iszok...

2010. jún. 11. 09:26
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Igyál kávét , végülis az nagyon egészséges igy van :D
2010. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Nem egészséges :D Dee elveszi az étvágyam. Kérlek ne pontozzatok lee :(
2010. jún. 11. 09:28
 14/41 anonim ***** válasza:
77%
Fő az optimizmus.Önsajnáló!
2010. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
82%
:( szerintem nagyon szép vagy és szeretlek téged.
2010. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye liba!

Miaz hogy nincs jó alakod?

Te megvesztél?

Szerinted ha ronda lennél veled lenne a barátod?

Meg mi az hogy nem eszel?

A legnagyobb baromság. Ha fogyni akarsz akkor igenis enned kell. A reggeli a legfontosabb, és abból nagyon sokat kell enni, mert megadja az energiát ahhoz, hogy túléld a napodat.


Nem diétázni kell, hanem mozogni. Egél annyit, amennyitől jóllaksz aztán menjél futni, vagy aerobik vagy cardioedzés vagy jóga. De ott a kézilabda és a tenisz is.


Ne siránkozz itt, hanem legyél intelligens és sportolj.

ÉS EGYÉL!

2010. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha így fojtatod (pláne ilyen melegben), két hét múlva be is visznek végelgyengüléssel a kórházba. Szerinted normális amit csinálsz? Kérlek, gondolt végig. Az életeddel játszol, még a barátodat is elveszítheted.

Súlyos önértékelési problémáid vannak.

2010. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdező kommentje:

nem vagyok beteeg (: Egyszerüen csak nincs jó alakom és soha nem is lesz :S Még 52kg-ot is soknak tartok csak tudom,hogy annál lejjebb nem tudok fogyni . :(

Hiába mondok bármit a barátomnak azt mondja,hogy hülyének nézem stb.:/

Tudom,hogy miaz,hogy fogyókúra...csak nekem azok nem felelnek meg.

Ez a sajáát elképzelésem. Rengeteget edzek és csak egyszer eszek egy nap nagyon keveset. :S Ha éhes vagyok kávét iszok..."


Kérlek, ezt ne tedd. Ez nem egészséges... nem akarlak untani, hogy miért, nem írom le részletesen, de nem jó ez. Inkább egyél igenis sokat, napi többször, min. 3-4 alkalommal, de zöldséget-gyümölcsöt. Például a görögdinnye nagyon tápláló és nem hízlal. Viszont nem jó ez a felfogásod. Ez nagyon rossz, és sajnos igenis beteg vagy. Ezt nem bántásból írom, de szükséged van támogatásra, hogy észrevedd. Figyelj, gondolj bele, miért akarsz lefogyni. Felesleges, mert akkor az az alakod nem fog tetszeni, végül eljutsz az anorexia 2. állásához. Én pont ma láttam a közért előtt egy anorexiás nőt, és visszataszító volt. Próbáld meg szeretni önmagad, és minden rendben lesz. Kérlek, próbáld meg! Minden ember egy-egy kincs, és te is az vagy, nem kellene kicsinyes egoizmus miatt feladnod önmagad...

2010. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
34%

Nem beteg.Olyan lusta,hogy nem veszi a fáradságot,hogy utánanézzen a dolgainak.Ha meg sportolni akarsz,keress egy személyi edzőt.Összeállítja a kajádat és 2-3 hónap alatt eléred az áhított alakot.

Milyen szájszagod lehet a koplalástól OMG!

2010. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. És a barátod helyében simán otthagynálak, mert kinek kell egy csont és bőr anorexiás csaj, aki szex helyett azon bőg, hogy evett pár sült krumplit.

Beteg vagy. kezeltesd magad. És ha nincs jó alakod akkor sportolj, hogy valami formád legyen. Az éhezéstől csak gebe leszel

2010. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!