Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt lelkiismeret-furdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt lelkiismeret-furdalásom, amiért meztelenül aludtam?

Figyelt kérdés
21 éves fiu vagyok, és szűz.A szobatársam hazament, ezért kiprobáltam milyen meztelenül aludni, hogy igy talán majd az elsö sexnél már legalább ez ne legyen szokatlan, de lelkiismeret-furdalásom lett, és rosszakat is álmodtam, meg felriadtam és féltem! mehet a kérdés a fuckyeah-ra, de akkor is ez történt!
2010. máj. 28. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van hogy én is meztelenül alszom. Nekem semmi különös nem volt benne :D. Lehet, hogy féltél, hogy valaki meglát?
2010. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez most komoly?
2010. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez mmost fake.
2010. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
pedig rohadtul nem!
2010. máj. 28. 21:27
 5/17 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik nem fake!

valszeg csak féltél hogy meglát valaki!

2010. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
bezártam az ajtót és benne hagytam a kulcsot is%
2010. máj. 28. 21:28
 7/17 anonim ***** válasza:
lehet még az a gondolat volt benned hogy neked van egy szobatársad. semmi baj. bárkivel megesik. próbáld meg még egyszer. egyébként szerintem jó meztelenül aludni, bár én csaj vagyok nem tudom mennyiben más. xD
2010. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem akar kikerülni fuckyeah-re, még direkt oda is írta... higgyem is el?:D
2010. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
attól, hogy odairtam, a kutya sem fog elkülkdeni, mert lelöttem a poént! azt hiszed, csak agyilag nullák képesek nonszensznek látszo kérdéseket feltenni?!
2010. máj. 28. 21:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Arra tippelek, hogy baromira gátlásos vagy (21 éves szűzként ez nem annyira meglepő), és furcsa, új volt ez az egész. Ettől még ne ijedj meg, semmi szégyellnivaló nincs a testeden. Ha többször is megteszed, előbb-utóbb már nem fog zavarni. Aztán elkezdhetsz a többi gátlásodon is dolgozni :)
2010. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!