Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt lelkiismeret-furdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt lelkiismeret-furdalásom, amiért meztelenül aludtam?

Figyelt kérdés
21 éves fiu vagyok, és szűz.A szobatársam hazament, ezért kiprobáltam milyen meztelenül aludni, hogy igy talán majd az elsö sexnél már legalább ez ne legyen szokatlan, de lelkiismeret-furdalásom lett, és rosszakat is álmodtam, meg felriadtam és féltem! mehet a kérdés a fuckyeah-ra, de akkor is ez történt!
2010. máj. 28. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A világ legtermészetesebb dolga meztelenül aludni. Rajtam hűvösebb időkben is csak max. egy póló van felül. Az éjszaka nem azért van, hogy még akkor is becsomagoljuk a nemesebb testrészeinket. A pizsama amúgy is röhejes dolog, alsógatyában aludni meg egészségtelen. Kifejezetten ajánlott, hogy legyenek szabadon a nemi szervek.


(Bár mondjuk szerintem fürödni meg napozni se normális dolog textíliában.)

2010. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kolesszoba okozta a nyugtalanságot, az mégiscsak egy kolesz. Talán csak féltél, hogy valami testnedv kerül a lepedőre, ami nem a te tulajdonod. Nem tudom, otthon van-e saját szobád, ha igen, lehet, hogy otthon kéne először kipróbálni.

Én tökre élveztem amúgy, mikor először feküdtem pucéran az ágyamba, még fel is izgultam asszem.

2010. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
:D ez fake. Most miért kell ettől félni? Én kb nyáron mindig mesztelnül alszom :D lol . igaz h nincs barátnőm és biztos azért nincs mert mesztelnül alszom?:D
2010. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mondjad már meg mi az a "mesz"?
2010. jún. 3. 15:54
 15/17 anonim ***** válasza:
te inkább "zárkósszál" be kicsit és... ehehehe na mindegy, bocs, nem bírtam ki, paraszt vagyok
2010. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hát ja, akkor már nem kell elmagyaráznod miért lettél ennyire debil.
2010. júl. 26. 22:25
 17/17 A kérdező kommentje:
föleg, hogy egy több hónapos kérdésemet is megtaláltad...
2010. júl. 26. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!