Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szörnyű az alakom! Fogytam 5...

Szörnyű az alakom! Fogytam 5 kilót, de meg se látszik! Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

A mellem és a fenekem kisebb lett, de a hasam tök ugyanolyan, derekam meg még mindig nincs, pedig direkt derékcsináló gyakorlatokat végzek...


tavaly: [link]


most:

[link]


2012. máj. 1. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha két egész alakos képet tettél volna fel, akkor okosabbak lennénk. De igen, meglátszik a derekadnál a fogyás, és nem rémes az alakod. Ritka az, hogy valaki úgy néz ki, mint a címlapokon. 20/L
2012. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

szerinttem is változott valamennyit, nyilván ha vékonyabb akarsz lenni,akkor kell még fogyni.

Egyébként ha javasolhatom ,akkor napozzál ,vagy menj el szoláriumba ,mert nagyon fehér vagy...:S (És a fürdőruha se túl előnyös)

2012. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, vettem már másikat is, de direkt ugyanabba fotózkodtam. Azért nem egész alakos a második, mert egyrészt nem találtam az alját, másrészt meg a lábaimmal már meg vagyok elégedve, csak a hasam a kritikus.
2012. máj. 1. 10:39
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok. Nem az volt a kérdése a lánynak, hogy fehér-e. A szolárium meg a többi marhaság egy -egyébként halál értelmetlen- felkapott divat. Fehér bőrűek vagyunk, miért kéne módosítani ezen? Azt mellesleg tudod,hogy honnan ered az egész?
2012. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szoláriumba menni, a napot meg sajnos nem nagyon bírja a bőröm. Gyorsan leégek, és csak szeplős, anyajegyes leszek.
2012. máj. 1. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

nem az értelmetlen négerre szolizást javasoltam, csak egy árnyalattal barnábbra gondoltam, mert jóval egészségesebbnek tűnik + így nem is égne le. (Nekem is orvos javasolta mert fehér a bőröm..)

Egyébként a kérdésre is válaszoltam ,úgyhogy nem kéne leszólni...

2012. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hova lett a fejed? :S


Ömmm... ha az is rajta lenne, az lehet, hogy segítene egy kicsit a megítélésben.

2012. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem látszik,hogy fogytál, feszsebb vagy has-tájékon. A derékvonal sajnos alkati dolog... Rubint Réka igazán edzett, mégsincs derékvonala. :( Optikailag úgy lehet rajta javítani, ha vállra gyűrsz (szélesebb legyen a vállad), illetve hordj olyan felsőket, amiben minél nagyobbnak tűnik a melled. A lábiad viszont nagyon, de nagyon jók!!! :)))
2012. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Látszik a fogyás, ne keseredj el.

Egyébként ez tényleg alkati kérdés. Sosem lesz olyan alakod, mint a címlapon szereplő lányoknak.

Keskeny a csípőd.


Nekem is kicsit "tönk" alakom van, pedig nagyon vékony vagyok. De sosem lesz olyan szép homokóra alakom, mert egyszerűen a csontjaim nem úgy állnak:D

2012. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb a helyzet, mint az elsőn! Igaz borzasztó rossz az alaktípusod (alma alak lehetsz) így sosem lesz homokóra alakod. De ha még tudnál kicsit edzeni, és fogyni 1-2 kilót, már egész csini lennél.

Ja és ne napozz, ne szolizz, legyél büszke a bőrszínedre, hidd el, a világban élő emberek 90%-a ölni tudna, ha fehér lenne koksz helyett.

2012. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!