Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogytam, jó alakom lett, de a...

Fogytam, jó alakom lett, de a mellem megfeleződött. Szerintetek megérte az áldozat?

Figyelt kérdés
Jó feszes lett az alakom, narancsbőrt is ledolgoztam nagyját, de a mellem bánta.. Most csak A-s, B-s volt. De ha hízok, akkor nem csak a mellem lesz ujra nagyobb hanem a többi is, ami nem kellene. Érdemes ilyen áron fogyni? 162/49 vagyok most.
2011. szept. 5. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem igen. Ha kövér voltál akkor gondolom a melleid lógtak, most hogy lefogytál lehet hogy kicsik, de formásabbak, feszesebbek lettek, nem?
2011. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy mell lóg, az nem fog a fogyástól visszaeszesedni, a mell zsírból áll, az csak fogyni tud, de feszesedni nem sajnos.

Én is így vagyok vele ahogy te kérdező, de tudod mit? Inkább legyen kicsi mellem, mint nagy seggem :)

2011. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajna ezzel én is hasonlóképp jártam. De nekem a mellem alakja is bánta amikor ducibb voltam szebb és feszesebb volt most meg a bőrfelesleg miatt sajna nem olyan szép. De ha melltartót húzok azt senki nem látja. Nekem mindenképpen megérte.

,szerintem neked is.

2011. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én is inkább így lennék, hogy feszes comb, pici has és inkább kisebb mell, de a pasiknak bejön a nagyobb mell és a nagyon picit husisabb alkat, szóval nekem szerencsém van, mert nyár alatt egy kicsit felszedtem, de barátom teljesen megvan az alakommal, mivel nagyobb lett a mellem.. Ki érti ezt? :D
2011. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkabb kisebb mell, szep, csinos, de vekony test.

En alapbol ilyen vagyok, elvezem, szeretem a testem, vigyazok is ra (rendszeresen sportolok).

Nem szeretnek nagyobb melleket olyan aron, hogy hizok 5-10 kilot es cserelhetnem a ruhataramat, uszogumim lenne, pillecukor tapintasu combom es narancsborom.

2011. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!