Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak is szörnyű a fényképarca?

Másnak is szörnyű a fényképarca?

Figyelt kérdés

Mások által csinosnak mondott nő vagyok, bár nyilván ez relatív. Összességében én sem érzem magam csúnyának ha tükörbe nézek, persze modellnek sem, de egyszerűen ha fotó készül rólam az többnyire szörnyű. Hülye fejem van rajta, aránytalan testem, kb 10-szer kövérebbnek látszom, szinte minden hibám látszik, olyanok is amik élőben egyáltalán nem.

Olyanok, amiket élőben én sem veszek észre kritikus szemmel sem. Egyszerűen elkeserítő, pont most néztem egy rólam (is) készült fotósorozatot és ha belegondolok, hogy ezt mások is látják szabályosan rosszul leszek.


Egy két jó kép van rólam csak, az is esküvői, sminkes stb, ha értitek.


Más is van ezzel így, vagy csak engem nem bír a fényképező?


Aztán még kérdezik, hogy miért nem mosolygok mikor fényképeznek, de ha egyszerűen utálom, mert ez lesz belőle.


2012. júl. 10. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
a fénykép teljesen más mint amit élőben lát az ember..meg torzit is..:)
2012. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem sokan mondták hogy fotogén vagyok, de az az igazság, hogy csak az egyik oldalamról... Ha szemből csinálok képet az arcomról, 100%, hogy szörnyű lesz, ha mosolygok, ha nem. :S
2012. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, de sajnos az ember nem fordulhat mindig oldalra amikor fényképezik. :-)


Valamikor észre sem vesszük ugyebár.

2012. júl. 10. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen "bulis" képekről beszélsz, akkor teljesen normális, hogy nem leszel topmodell rajta. :)
2012. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ezért nem is értem, amikor valaki itt kérdezgeti fénykép alapján, hogy ronda-e. Ha szerencséje van és fotogén megdicsérik, hogy milyen szép, akkor is ha élőben tök ronda, vagy lehordják a sárga földig, hogy milyen ocsmány, pedig élőben lehet nem is gáz.
2012. júl. 10. 15:15
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös!


Köszi! Megnyugodtam. :-)

2012. júl. 10. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak profilból vagyok fotogén,szemből vagy fél oldalasan szörnyű ocsmány képek születnek...én sem értem pedig a tükörképem teljesen más..hogy a fenébe torzít ennyire a fényképező?
2012. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Velem is pont így van!
2012. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért is torzíthat, mert teljesen más fény, nem 3d, és nem egy élő, mozgó dolgot látunk.

Tehát belepisloghatsz, beletüsszentesz, épp akkor nyitottad ki a szád stb.

Én is borzalmasan nézek ki képeken, nálam osztálytársak az alapján választottak régen mindig osztályfotót, hogy melyiken néztem ki hülyébben, de komolyan:D

2012. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!