Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért erőltetitek...

Lányok, miért erőltetitek ezeket a szörnyű magassarkú cipőket?

Figyelt kérdés

Láttam én már sok félét lányokon és nőkön, és meg kell mondanom, soha nem tetszett a látvány. Szerintem ezerszer nőiesebb egy normális egyenes talpú cipő, lehet akár sport, vagy tornacipő, vagy akármilyen utcai cipő. Ráadásul még normálisan menni sem tudtok benne, ki nem állhatom, mikor azért késünk le valamit egy lány ismerősömmel/barátommal, mert képtelen normális tempóban haladni a magassarkújában. Meg nekem olyan természetellenes az egész... nem egészséges tartást vesz fel benne a láb, a normális vízszintes helyett. Az ízületek sem hiszem, hogy örülnek neki. Egyedül hivatalos alkalmakon tudom elképzelni, ott úgymond kötelező. Röviden összefoglalva: engem nagyon taszít. Mi benne a szép, és a nőies, vagy kényelmes, ami miatt annyian hordják?


16F


2012. jún. 9. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
a magassarkú hatására meg változik a testtartás, jobban kiemelkedik a fenék és a mell.... egészségesnek nem egészséges, mert a lábfej nem megfelelő részét terheli. kényelmesnek sem kényelmes, aki ezt állitja hazudik (főleg a 10cmes cipőkről) hogy miért erőlteti? mert tetszik neki... én ki nem állhatom, eltörik benne a lábam, és mivel alapból magas vagyok (barátnőmnek fel probáltam a 10 centis cipőjét) lenéztem a lábamra és mintha létrán lettem volna...
2012. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Mert az elegancia , nőiesség , kecsesség jele.Én ha tehetem magassarkúban vagyok.Kivéve hétvégén ,vagy amikor edzek.
2012. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt férfiként nem fogod megérteni. Egyszerűen szépek, és kész. Csinosabbnak, elegánsabbnak érzi magát az ember, és nem minden ruhához lehet felvenni tornacipőt...
2012. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Oké, neked nem tetszik, de nem kell megértened másnak miért tetszik, csak fogadd el. Ez a te véleményed, másnak meg más, ízlésről nem lehet vitatkozni. Nekem tetszenek a magassarkúk, nőies, kényelmesnek nem mindegyik mondható, de a nők ezt kibírják.


17/L

2012. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

és miért gondolod h minden csávó így gondolkodik mint te? és főleg a lányok?

nekem tetszik ha egy lányon magassarkú van, főleg ha szoknyával hordja. bár tény h vannak elég ronda cipők (nem is értem a csajok ezt h nem látják), de a "klasszikus", egyszerű piros vagy fekete tűsarkú cipő nekem nagyon bejön. elegáns és szexi

2012. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
Hát az ilyen fiúk miatt néznek ki manapság a lányok úgy, ahogy. A tornacipő nőiesebb, mint a magassarkú? Ehhez a megnyilvánuláshoz csak "gratulálni" tudok!
2012. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert pl. egy nőiesebb cucchoz, miniszoknyához hülyén néz ki egy alacsony szandál vagy sportcipő.

A magassarkú tesz igazán nőiessé.

Egyébként te ezt még azért nem értheted, mert fiatal vagy, na meg pasi. De ha idősebb leszel, lehet hogy másként fogsz gondolkodni. Pasik többségének az tetszik, ha egy nő nőiesen is öltözködik.

De abban igazad van, hogy vannak akik felveszik a magassarkút, de nem tudnak benne normálisan járni, hát azoknak meg meg kell tanulniuk még. :)


28/N

2012. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én magassarkút és tornacipőt is hordok. Tény, hogy utóbbi sokkalta kényelmesebb, de a magassarkúban sokkal több önbizalmam van. Jobban érzem magam benne és hidd el, van aki tud normálisan menni benne. Én pl. ugyanolyan tempóban megyek magassarkúban, mint egyébként. Amiben ezt nem tudom megtenni azt fel/meg se veszem. :)
2012. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
én senkit nem akarok meggyőzni, és engem sem tud senki. kíváncsi voltam mások véleményére. én egyedül üllepi alkalmakkor tudom elképzelni öltönnyel, vagy elegáns ruáhval, mert azzal úgymond kötelező. mindegy, ez van, én így gondolom, mindenkinek más jön be, lehet 40 éves koromra megváltozik az ízlésem :D
2012. jún. 9. 22:13
 10/22 anonim ***** válasza:
16 évesen még a vagány , kemény lányok tetszenek de később már a nőies , elegánsabb nők fognak bejönni.
2012. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!