Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért erőltetitek...

Lányok, miért erőltetitek ezeket a szörnyű magassarkú cipőket?

Figyelt kérdés

Láttam én már sok félét lányokon és nőkön, és meg kell mondanom, soha nem tetszett a látvány. Szerintem ezerszer nőiesebb egy normális egyenes talpú cipő, lehet akár sport, vagy tornacipő, vagy akármilyen utcai cipő. Ráadásul még normálisan menni sem tudtok benne, ki nem állhatom, mikor azért késünk le valamit egy lány ismerősömmel/barátommal, mert képtelen normális tempóban haladni a magassarkújában. Meg nekem olyan természetellenes az egész... nem egészséges tartást vesz fel benne a láb, a normális vízszintes helyett. Az ízületek sem hiszem, hogy örülnek neki. Egyedül hivatalos alkalmakon tudom elképzelni, ott úgymond kötelező. Röviden összefoglalva: engem nagyon taszít. Mi benne a szép, és a nőies, vagy kényelmes, ami miatt annyian hordják?


16F


2012. jún. 9. 18:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Bőven elég lenne a max 4 cm-es sarok is egy nőnek. A tornacipő nem nőies, de egy max 4 cm sarokkal rendelkező cipő már igen és simán hordható bármihez.


Csak a nők ízléstelenek, nem értem mi tetszik nekik ezekben a hülye cipőkben. Ráadásul persze kiemelkedik a fenék, mert összegörnyednek ebben a cipőben. Tartásuk nulla (a legtöbb embernek amúgy is nulla a tartása).

2012. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ezekben a magassarkúkban az a legtragikusabb, hogy aki szinte csak ilyet hord, egy idő után már nem fog tudni lapos talpú cipőt hordani vagy akár csak egy edzőcipőt. Az a groteszk, hogy akik váltig állítják, hogy nekik ez kényelmes, nem hazudnak, mert nekik tényleg az. És ez amiatt van, mert a rendszeres hordástól beállt egy természetellenes tartásba a lábuk és az lett nekik a megszokott. 2 ismerősöm van, akik már tini koruk óta csak magassarkú cipőket hordanak egész évben. Az egyik lány azt mondtam, hogy ő már nem is tud laposabb cipőben közlekedni. A másik csaj azt mondta, hogy ha kis sarkút vagy edzőcipőt kell felvennie, akkor FÁJ a lába. Ez nála azért van, mert a magas sarok miatt annyira megrövidült az Achilles-ina, hogy alacsony cipőnél feszül neki és ez fáj. Neki már az otthoni házipapucsa is 8 centis sarkú. Komolyan itt már nem lehet eldönteni, hogy sírjon-e vagy nevessen az ember.
2012. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!