Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szeretitek a magassarkú...

Ti szeretitek a magassarkú cipőket, szandálokat? Milyen gyakran viselitek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem! Mondjuk én magas vagyok (180 cm), tehát nem is állnának jól. A legnagyobb sarok, amiben még tudok menni, az kb. 5-6 cm, afölött esélytelen. Ekkorát is csak kb. havonta 1x viselek, ha olyan helyre megyünk a barátommal (aki 190 cm, tehát így sem kell "lenéznem" rá).
2012. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hú jó neked, én sajnos a lapos sarkú, talpú lábbelikben nem tudok menni, nekem minden cipőm, szandálom magassarkú, a hét minden napján. Nincs támasztása a lábamnak és megfájdul egy idő után a lapos talpúban! Ilyen cipőm van még amikor, sétálni, futni, edzeni megyek [link]
2012. jún. 4. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
nagyon kényelmetlenül érzem magam a teljesen lapos cipőkben, úgyhogy majdnem mindig magassarkúban vagyok, olyan 5-6 centisekben...meg sokkal szebb lábakat csinál persze : D
2012. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
155Cm vagyok de nem hordok mgassarkút soha mert lúdtlpas vagyok és nem szabad. DE szeretnék
2012. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem Walkmax cipőt az elvileg nagyon jó hatással van a lúdtalpra! Az egyik osztálytársam is ilyet hordott és ívesedett egy kicsit a talpa!
2012. jún. 4. 22:13
 6/14 anonim ***** válasza:

én nem veszek fel olyan cipőt aminek nincs sarka:/

165 centi vagyok nagyon picinek érzem magam ezzel együtt nem is nőies a méretem! Ezért csak olyan cipőket veszek aminek van sarka! Télen lejebb adok az igényekből meg munkába elég a törpesarok:)

2012. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tavasszal sűrűbben, de nyáron nem hordok. halálnak van kedve sétálgatni 30+ fokos melegben magassarkúban..
2012. jún. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

172 cm vagyok és nagyon hülyén érzem magam magassarkúban, kb. mint egy zsiráf :) Tök gáz, amikor beszélgetek egy pasival és le kell néznem rá, meg látom rajta, hogy neki is kellemetlen.

Ráadásul 2 kisgyerekem van, így nem is túl praktikus nekem. Jobban szeretem, ha alkalomadtán tudok szaladni vagy akár kettesével venni a lépcsőfokokat :)

De ha 170 cm alatt lennék, biztosan többet hordanék magassarkút.

2012. jún. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én szinte csakis magassarkúkat hordok.

Egyrészt mert nagyon szeretem, másrészt mert 162 cm vagyok és megtehetem nyugodtan.


28/N

2012. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, ha nem félnék a bütykösödéstől, akkor 7/24 hordanám.

De heti pár alkalmat így is beleszorítok, 3-4 napot. A teljesen lapos cipőket én sem bírom, egyszerűen még ránézni is fáj, pl ilyen.

[link]


[link]

2012. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!