Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó "partycipöt" venni?

Hol lehet jó "partycipöt" venni?

Figyelt kérdés

emelt talpas magassarkúra gondolok ..

westendbe vannak jó boltok ? köszi :)



2012. jún. 4. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
szívesen
2012. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
haha :/
2012. jún. 4. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ott vannak jók,láttam egy üzletben igazi partys cipellőket,de még régebben.Ritkán járok a Westendbe,de biztos most is ott van még a bolt.Viszont én vettem a Sárkány Centerben egy olyan szandit nemrég,húúúúúúú hát nagyon állat.13 centis sarok,fekete-barack színű nagy virág az elején!!!Gyönyörű!!!!!!!Emelt talpas az is!!Ázsiában is vannak jók!!! :-)Nagyon nagy a választék!! :-)
2012. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

juujj :) köszi . az csak a baj , hogy oda nem jutok el nagyon :( barátnőm még azt is mondta h ázsia centerbe is jók vannak ..

nem emlékszel melyik bolt ? vagy legalább hol volt ? ( mármint a westendi )

2012. jún. 5. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,az Ázsiában is vannak szuperek!!!Sajna nem emlékszem a bolt merre van.Az a baj (sokszor voltam a Westendben),ott mindig "elveszek".Úgy értem nem igazán emlékszem az üzletekre mi merre van,mert akkora........Még a Mayora sem emlékszem pontosan,pedig ott voltam egy párszor már. :-)

De talán annyi rémlik hogy az elsőn.De az sem biztos.Ha van időd,menjetek el a barátnőddel,járjátok be,tuti meglesz.A kirakatra emlékszem,voltak ezek az átlátszó cipellők is.Állatul néztek ki!!!!!! :-)

2012. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
juuuuj ^^ nagyon várom már !! :) köszii .
2012. jún. 6. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem valamit tudtam segíteni!Szívesen!! :-) :-)
2012. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen köszönöm ! :)
2012. jún. 10. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!