Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? 18/lány (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert mindenkinek más a véleménye rólam. Volt olyan pasi aki azt mondta hogy tetszem neki, és amikor rámozdultam, mert egyedülálló volt, akkor elutasitott :(.

Szóval sokan szépnek tartanak, de azok közül aki nekem is tetszik, az nekem akar velem komoly kapcsolatot.

És kicsikét önbizalom hiány miatt is született meg ez a kérdés, mert nem vagyok elégedett magammal, és érdekelne más véleménye rólam.

A válaszhoz irjatok oda légyszives, a nemet, a kort, a véleményeteket, meg arra lennék kiváncsi h miért tetszem/vagy nem tetszem nektek.

Gondoltam feltöltök több képet, hogy nehogy azt gondoljátok hogy nem én vagyok.

Nah akkor itt a hét kép :P :

1- [link]

2- [link]

3- [link]

4- [link]

5- [link]

6- [link]

7- [link]


Köszönöm.



#tizennyolcévesvagyok.
2012. nov. 3. 18:52
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Az első képen igen:) De ezt nem is értem. Ránézek az első képre és "hmmm milyen csaj...". A többin viszont egyáltalán nem jössz be. Érdekes.
2012. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Olyan kép nincs rólad, amin szemből vagy? Szerintem nem áll jól neked, ha ebből a szögből fotózzák az arcodat, ez a félprofil hangsúlyozza az állad, ami az első képen egyáltalán nem látszik, mert az is más szögből van.


Szerintem az alakoddal semmi baj nincs, nem értem, honnan kellene fogynod és hova, nagyon rosszul vagyok már ettől az anorexiás megnyilvánulásoktól.

2012. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Másoknak könnyű leírni a hibákat másban!

Szerintem nem vagy csúnya csak meg kell találnod mi áll jól neked.Pl.: szerintem ez a fekete haj nagyon öregít, bocsi de vagy 30 évesnek nézel ki vele. Az öltözködésedben is meg kell találnod azokat a ruhákat amik előnyösek számodra.

Az alakodat is formálni kéne szerintem.

2012. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első képen nagyon jól nézel ki :)

Az én ideálom a sötét haj, és szem, meg az átlagos kinézet.

Vagy a nagyon szőke, és nagyon világos bőrű, de nem frestee kva.

Az 1. kép nagyon érett nőt tükröz. A többi kislányos.

16F

2012. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Első képen szép az arcod, a többin viszont szerintem egyáltalán nem.

És nagyon pózer vagy... Folyton a melleidet látom. Meg alapból olyan unszimpatikus vagy, nekem nagyon nem tűnsz önbizalom hiányosnak, sőt... Fogyni pedig tényleg kéne, mert látszik, hogy elhanyagolod magad.

Szóval a legnagyobb probléma a "személyiségeddel" van, vagy legalábbis ami a képekből lejön. És a ruháid, hajad és stílusod sem jön be, valahogy nem tetszenek az ilyen lányok. 19/f

2012. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Leírom az első benyomásomat minden képről, hátha ez segít. :D


1. Wow, ez egy szép lány, szép az arca, de nagyon ki van rakva a csöcse, és az kép hangsúlya azon fekszik... Ez nem túl jó.

2. Ez ugyan az a csaj? Az arca nem szép, az első képe úgy tűnik valahogy furcsán jó lett. De valójában nem szép. Felesleg is van rajta. Le kéne adnia legalább 5 kg-ot. A szerelése szörnyű, semmi nőiesség.

3. ??? Ez mi? Nagyon gáz, nagyon mű, nagyon beállított, és egy beképzelt, flegmapics@nak tűnik.

4. Nagyon gáz ruha. Meg úgy néz ki rajta, mint egy roma asszony, főleg azzal a hatalmas ízléstelen karikákkal a fülében.

5. Csöcs. Ez volt ez első benyomásom. :D És szerintem mindenkinek, mert egyértelműen ez a kép arról szól. Semmi sincs rajta, csak sok-sok rózsaszín cucc, egy napszemüveg és két csöcs. De most komolyan: mi ez a póz? Szörnyen mű.

6. Hát ez már nem annyira pózer, de nagyon belemosolyog a kamerába, nagyon erőltetett.

7. Kicsit nagyon túlságosan kihúzta magát.Ez olyan igazi huszáros beállás.:D Megint egyértelműen a mellek kiemelése miatt van ez, de szörnyen gáz.


Persze ezt azért nem kell annyira komolyan venni. :) A kérdés miatt direkt kritikusan álltam hozzád, de ha szemben jönnél az utcán, akkor nem gondolnék rólad semmit, és nem ítélkeznék így. Vannak nálad milliószor rosszabbak...Huhuhu... De azért nekem te sem tűnsz önbizalom hiányosnak. :D

-Drasztikusan változtasd meg a stílusodat (ruha, haj, stb...)

-Ne pózerkodj, és ne mássz bele a kamerába (nagyon látszik, hogy szereted, ha fotóznak)

-Szépek a melleid, de azért nem kell ennyire kihangsúlyozni. ;)

-Fogyj egy kicsit

Ha ezeket mindjárt sokkal jobb leszel. De ez én vagyok, nekem a vékony, kedves, visszafogott, értelmes, nőies lányok tetszenek. Mindenkinek más az ízlése, nekem nagyon nem tetszel, de ez ne keserítsen el. :)

2012. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Quorra ***** válasza:
Nem vagy szép, átlagos falusi szutyoknak tűnsz.
2012. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
wow....
2012. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Talán félnek a nagy melltől.
2013. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Szerintem iszonyú bájos vagy az első képen, szép, ápolt a bőröd és diszkrét a sminked. Ez különösen tetszik, de a többi...

Nem tudom, hogy ki szedte a szemöldöködet ékozmetikus vagy te magad), de nagyon rossz az íve az arcformádhoz. És tényleg izmosodnod kéne, de szerintem teljesen rendben vagy. 10/7

2013. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!