Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? 18/lány (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert mindenkinek más a véleménye rólam. Volt olyan pasi aki azt mondta hogy tetszem neki, és amikor rámozdultam, mert egyedülálló volt, akkor elutasitott :(.

Szóval sokan szépnek tartanak, de azok közül aki nekem is tetszik, az nekem akar velem komoly kapcsolatot.

És kicsikét önbizalom hiány miatt is született meg ez a kérdés, mert nem vagyok elégedett magammal, és érdekelne más véleménye rólam.

A válaszhoz irjatok oda légyszives, a nemet, a kort, a véleményeteket, meg arra lennék kiváncsi h miért tetszem/vagy nem tetszem nektek.

Gondoltam feltöltök több képet, hogy nehogy azt gondoljátok hogy nem én vagyok.

Nah akkor itt a hét kép :P :

1- [link]

2- [link]

3- [link]

4- [link]

5- [link]

6- [link]

7- [link]


Köszönöm.



#tizennyolcévesvagyok.
2012. nov. 3. 18:52
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
54%
miért alacsonyodnak le a lányok arra a szintre, hogy ismeretleneket kérnek meg, hogy pontozzák őket? ma már ennyire mindegy? mit akartok ezzel elérni?
2012. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy csúnya, de ezek a pózolások nagyon lelombozóak.
2012. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

miért lelombozóak?

nem tetszik?

2012. nov. 3. 19:16
 14/43 anonim ***** válasza:
32%
ha őszinte véleményekre vagy kívánsi,akkor hova tűnt a válaszom? ; )
2012. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
83%

szia! én is lány vagyok, így a véleményen biztos nem mérvadó, de ha már megnéztelek, leírom. :) az első, ami szembetűnik, az, hogy sokkal idősebbnek gondoltalak volna kép alapján. Simán kinézel 25-27 évesnek is. Nem tudom,hogy ez számodra jó-e. Az arcod nem csúnya, igaz, nem vagy egy klasszikus szépség, de egy klassz smink vagy új frizura előnyödre válna. Egyébként is érni fogsz még és valószínűleg szebb lesz az arcod a húszas éveidre.


A pózolást én sem díjazom, nagyon lehangoló az is, ahogy kirakod a melleid, és az öltözködési stílusod sem tetszik, de mindegy, nem ez volt a kérdés.


A fogaid szép egyenesek, ahogy látom, ez pl. jó. :)


Egy kicsit fogyóznék a helyedben, de akár maradhatsz ennél az alaknál is, végül is nem vagy formátlan, csak egy kis súlyfelesleged van, de ez lehet alkati kérdés is.


Tízes skálán nem pontozok, mert nem vagyok hapsi. A lényeg, hogy nincs különösebb gond veled szerintem. :)

2012. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
köszönöm, még irjatok:)
2012. nov. 3. 20:15
 17/43 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Szintén egy lány vagyok, 21 éves. Szerintem igen is nagyon szép az arcod, jó kis nőies alakod van. De valóban jót tenne, ha picit fogynál. Ha ez sikerülne, akkor a kinézeted valószínűleg jobban hasonlítana egy 18 éves lányéra, és akkor több mindent fel is tudsz venni, úgy, hogy jól álljon. Addig is válassz előnyösebb ruhákat, valóban nagyon szép melleid vannak, nyugodtan hangsúlyozd őket.
2012. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

fura ezt igy egy lánytól hallani, h szép a mellem :P

2012. nov. 3. 20:41
 19/43 anonim ***** válasza:

Az arcod nem lenne csúnya, de sokat ront rajta a szemöldököd, néhány képen az nagyon el van rontva. Pl az elsőn túl sötét és nagyon mű. Nem illik oda. A sötét hajszín sem illik hozzád, nagyon öregít, főleg ezzel a fénytelen unalmas frizurával. Ha nem írod hány éves vagy kb. 30-as újdonsült anyukának néztelek volna.

A szemedet lehetne hangsúlyozni sminkkel, az a szebbik feled, a szádat ne.

A testalkatod furcsa, a nagy melleidhez képest te magad olyan kicsi vagy, ez elég aránytalanná tesz, de hát ezen valamennyire lehetne segíteni sporttal, edzéssel, diétával. Ne legyél lusta hozzá.


Azt mondom, komoly gond nincs veled, de ennél többet is kihozhatnál magadból.

2012. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. nov. 4. 06:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!