Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? 18/lány (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert mindenkinek más a véleménye rólam. Volt olyan pasi aki azt mondta hogy tetszem neki, és amikor rámozdultam, mert egyedülálló volt, akkor elutasitott :(.

Szóval sokan szépnek tartanak, de azok közül aki nekem is tetszik, az nekem akar velem komoly kapcsolatot.

És kicsikét önbizalom hiány miatt is született meg ez a kérdés, mert nem vagyok elégedett magammal, és érdekelne más véleménye rólam.

A válaszhoz irjatok oda légyszives, a nemet, a kort, a véleményeteket, meg arra lennék kiváncsi h miért tetszem/vagy nem tetszem nektek.

Gondoltam feltöltök több képet, hogy nehogy azt gondoljátok hogy nem én vagyok.

Nah akkor itt a hét kép :P :

1- [link]

2- [link]

3- [link]

4- [link]

5- [link]

6- [link]

7- [link]


Köszönöm.



#tizennyolcévesvagyok.
2012. nov. 3. 18:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Éééés bebizonyosodott az elméletem, miszerint az önbizalom hiányos nők abból táplálkoznak, hogy kirakják a mellüket.
2012. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem :S
2012. nov. 3. 18:56
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Az orrod , meg a fogad olyan furcsa , már bocs.

Ja és elsőnek igaza van.

2012. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Semmigond, őszinte véleményre voltam kiváncsi.

És miért van igaza az elsőnek?

Amúgy meg kiváncsi lennék az osztályozásotokra is egy 10es skálán.:)

2012. nov. 3. 19:03
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. csúnya nem vagy, csak átlagos,unalmas. Az arcod nem valami szép.
2012. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Igazából az első képen tetszel, a többin már kevésbé: az én ideálomba kicsit karcsúbb és magasabb lányok tartoznak, valószínüleg tehát ezért. Ez az oldalt lelógó haj sem jön be. 23/F
2012. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
71%
Botrányos a hajad, a szemöldököd, az öltözködéseddel a súlyfelesleged hangsúlyozod, részemről ennyi.
2012. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

:(

Akkor hogy tegyek ellene?

2012. nov. 3. 19:07
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy csúnya, tényleg az első képen nézel ki a legjobban, de az is igaz, hogy arcra nem vagy az a hatalmas szépség. Tehát átlagos vagy.

18/F

2012. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy csúnya. Csak nem mindig találod el a megfelelően a dolgot. Az első képed a legjobb, ott nagyon jól nézel ki. És nem a mellek miatt. Szép az arcod, a bőröd. A hajad így áll a legjobban sztem.

Az viszont tény hogy mellben erős vagy, ezért ezt én hangsúlyosnám. Nem kipakolásra gondolok, csak szexisen :D

A testmozgás kell. Feszesedni, kicsit formásodni és akkor rendben leszel!

24F

2012. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!