Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, véleményt...

14 éves lány vagyok, véleményt szeretnék (képpel), hogy nézne ki rajtam? Többi alul!

Figyelt kérdés

Szóval, 14 vagyok, lány, egyátalán nem vagyok lányos,rövid hajam van, de még rövidebbre szeretném vágatni, nagyon fiúsra. pontosabban ilyenre : [link]


segítsetek hogy állna nekem?:) ha meglátnátok mi jönne le rólam így külsőből?.:) köszönöööm ! és bocsi a képért, de nemvolt jobb :(


2012. okt. 24. 19:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ittvan 1-2 arckép.:) elsőn ég hosszabb hajam volt, utóbbi meg most ilyen .:)

2012. okt. 24. 19:08
 2/13 anonim ***** válasza:
Hat ezt a hajat belöni minden reggel szerintem felejtös. Ne csinaltass ilyet, mert ugyis mas lesz a vegeredmeny mint amit varsz. (meg a lanyok felejtsek mar el hogy oldaltfelnyiratni, az is ocsmany) Nezegess meg, vannak masfajta extrem hajak amiket könnyebb belöni.
2012. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

belövés az nem para, 15 centis hajamat lazán felállítottam :D (wax,tupír,hajlakk)

meg..éppaz, nemszeretek tömeg lenni..ésmindig valahogy próbálok kitűnni.:| ezért is szeretnék:|

2012. okt. 24. 19:15
 4/13 anonim ***** válasza:
amit az arcodról leolvasok, sztem jól menne a személyiségedhez ;) bár tényleg nehéz a belövés :D
2012. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 xethorax válasza:
100%
Alapból csak az első linket nézve rögtön írtam volna a választ, hogy szerintem ilyen hajat ne akarj, mert nem állna jól egy lánynak..De ahogy elnézem a képeid, valóban passzolna az arcodhoz és valószínűleg jól is állna! :)
2012. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Először mikor megláttam a fiúnak a hajáról képet,és azt hittem rosszul olvastam,hogy lány vagy,azt hittem,hogy leszbikus vagy,de szerintem is menne hozzád,bár én a hosszú haj párti vagyok.
2012. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jézusom :D ne erőltesd
2012. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
már nem azért, de nem kapsz elég figyelmet:D ? harmadjára vagy kint, de legalább már nem azt kérdezed h nem szép vagyok e.. ?! :DDD
2012. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

ez nagyon fiús haj...

[link]

ez a haj nőies extrém és szép egyben:]

ha raksz bele valami színt, akkor még egyedibbé teheted.

-egy fodrász.

2012. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

az első képen még kicsit hosszabb volt a hajad, az is nagyon jól állt, de ahogy elnézem a stílusod, ez is nagyon jól fog, ha megcsináltatod. és szerintem csináltasd! :)

megjegyezném, hogy nagyon tetszik a stílusod, még egy franya színes szilikon fültágesz és atom brutál. ^^

üdv, egy hasonló stílusú lány. :)

2012. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!