Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, véleményt...

14 éves lány vagyok, véleményt szeretnék (képpel), hogy nézne ki rajtam? Többi alul!

Figyelt kérdés

Szóval, 14 vagyok, lány, egyátalán nem vagyok lányos,rövid hajam van, de még rövidebbre szeretném vágatni, nagyon fiúsra. pontosabban ilyenre : [link]


segítsetek hogy állna nekem?:) ha meglátnátok mi jönne le rólam így külsőből?.:) köszönöööm ! és bocsi a képért, de nemvolt jobb :(


2012. okt. 24. 19:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolso, igen. 5milis tageszem van. : D meg csak 5;(
2012. okt. 24. 22:57
 12/13 anonim ***** válasza:

14 évesen azért szerintem nem nagyon kéne fültágítózni, de ez a te dolgod.

A kérdésre visszatérve: szerintem szép arcod van, egy hosszú hajjal nagyon szép, nőies lehetnél,de mivel rövid hajat akarsz, hát hajrá, az is illik hozzád, vagány csajnak nézel ki.

ui: ne akarj minden áron kitűnni a tömegből!

2012. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem NE. Elég...... gyatra valami haj ez :-/


F

2012. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!