Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik ez a lány? Szép?...

Tetszik ez a lány? Szép? Kövér? Mit gondoltok róla? Jó l néz ki? Részletes véleményt várok az arcáról, alaktáról, ja és Kort és Nemet is!

Figyelt kérdés

Ja és hány évesnek tippeled?

Link:

[link]

[link]


2009. okt. 17. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a 2. kép jön be. Szerintem olyan 25 lehet, nem kövér, szépnek szép, viszont jó nagy k.rva lehet, így ránézésre... :S 22/F
2009. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát részletes véleményt nem igazán lehet mondani róla, mivel nem is látszik az alkata. Viszont amennyi látszik, szerintem vékony, talán még túl vékony is. láttál te már kövér embert? Az arca szép, szerintem is olyan 25 körüli lehet, és tényleg kissé ribancos.

21/L

2009. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

16 és 20 között lehet.Szerintem arányosan vékony.

Szép,de smink nélkül átlagos lehet.

40/L

És csak a második kép jön be.

2009. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az alkata alapján kb 15-16 éves, az arca átlagos, inkább fiús, széles az állkapcsa, erős a szemöldöke

a kép meg magáért beszél - aki kipakolja a melleit mindenkinek az ne csodálkozzon, ha ribancnak nézik

2009. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az arca elég férfias. amúgy vékony
2009. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Maga a képbeállítás nem tetszik, lehetett volna jobb képet csinálni, és azon máshogyan hat a lány, szépnek szép, de azért megnézném smink nélkül is. (De a szemöldökét azért kiszedném)
2009. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami fazon nem ártana a hajnak, a szemöldököt ritkítani kellene, valóban széles a feje. Kövérnek semmiképp se mondanám! :) A melle kicsi.

A kisugárzása nekem ellenszenves...

19/L

2009. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első kép nem jön be.A másodikon viszont nekem nem tetszik,barátságtalannak gondolom.Nem tetszik az arca,lehet,hogy másik pozícióba szebbnek tűnne.Szóval szerintem átlagos az arca,nem csúnya,de nem is az a tipikus szépség.A haja tetszik,mert szép hosszú,bár nem ártana egy kicsit megtépetni,esetleg oldalfufrú.Szerintem vékony,bár nem sok mindent látni az alakjából.A mellei kicsit,de formásak.Amúgy szerintem 18 körül van.

17/L

2009. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 2. képet nyitja meg. 25 körül lehet, szép lenne, de ez a póthaj nem kéne, jobban állna neki egy félhosszú, lépcsőzetes frizura. A melle kicsi, de az alkatához éppen ez passzol. A szemöldökét ki kéne szedni, így eléggé szigorú kinézete van.
2009. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!