Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? 18/lány (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert mindenkinek más a véleménye rólam. Volt olyan pasi aki azt mondta hogy tetszem neki, és amikor rámozdultam, mert egyedülálló volt, akkor elutasitott :(.

Szóval sokan szépnek tartanak, de azok közül aki nekem is tetszik, az nekem akar velem komoly kapcsolatot.

És kicsikét önbizalom hiány miatt is született meg ez a kérdés, mert nem vagyok elégedett magammal, és érdekelne más véleménye rólam.

A válaszhoz irjatok oda légyszives, a nemet, a kort, a véleményeteket, meg arra lennék kiváncsi h miért tetszem/vagy nem tetszem nektek.

Gondoltam feltöltök több képet, hogy nehogy azt gondoljátok hogy nem én vagyok.

Nah akkor itt a hét kép :P :

1- [link]

2- [link]

3- [link]

4- [link]

5- [link]

6- [link]

7- [link]


Köszönöm.



#tizennyolcévesvagyok.
2012. nov. 3. 18:52
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Szia! Nálad egy-két évvel fiatalabb lány vagyok, de leírom, hogy mit gondolok.

Szóval.. kezdjük az elején. Amikor elolvastam a kérdést, már akkor kicsit furcsa érzésem volt (a történetnél, meg amikor azt mondod, hogy nem hisszük el, hogy te vagy).

Az elsô képen nagyon szimpatikusnak tûntél, de amikor lentebb görgettem lefagyott az arcomról a mosoly. Ahogy tovább néztem a képeket egyre jobban meglepôdtem.

Szinte minden képen pózolsz és kirakod a melleidet. Jó alakkal és szép mellekkel vagy megáldva, de ezt kicsit diszkrétebb formában is lehetne közölni, sôt szerintem kéne is.

Bocsi, ha megbántalak, de a kezdôszövegbôl és a képekrôl egy nagyon erôs negatív kisugárzás jött át nekem. Úgy éreztem, hogy nem vagy valami mûvelt, a gondolkozásod sincs teljesen a helyén, és kicsit k*rvásan viselkedsz (ezért nem akarnak veled rendes kapcsolatot létesíteni.)


A külsô tulajdonságaiddal nincsenek nagy bajok. Jó az alakod, az arcod nagyon átlagos, viszont a szemöldököd nagyon nem tetszik.

A képek alapján azt mondanám, hogy egy 30+-os nô vagy (ha nem tudnám az életkorodat).

Nekem is az elsô kép tetszik legjobban.

2012. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
53%

hát nem vagy egy bombanő, ezt szerintem te is sejted


elég rosszul nézel ki, ez a te hibád, mert tehetnél ellene.

már leírták, hogy mikkel van a hiba


19f

2012. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
51%
nekem nem tetszel
2012. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
Ez a törpe való neked : [link]
2012. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

törpékkel nem foglalkozom :/

de lehet hogy be jelölöm ismerősnek:)

most nézem elég kis furi pofija van.

2012. nov. 8. 19:22
 26/43 anonim ***** válasza:

Azta mennyi bunkó van a gyk-n:))

Normálisan is ki lehet nyílvánítani a nemtetszéseket..De hát ez van,s*ggfejeknek is kell lenni a világon.

Egyébként nekem is az első képed tetszik a legjobban,meg ahol napszemüvegben vagy.Szerintem az összefogott haj jobban áll.Amúgy átlagosnak mondanálak.Viszont mozoghatnál,hogy fogyj,bár valakinek ez tetszik.Ja és én is sokkal idősebbnek néztelek,mint 18:)

17L

2012. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
jézusom! miket kommenteltek.? sztem a helyes kategoriaba tartozol.
2012. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Szia!


Valaki már írta, de én is simán 26-27-nek néztelek. 18-ra álmomban nem gondoltam volna:D

Ami a külsődet illeti, nem vagy az esetem. Vagyis az első képen tetszel, de a többin nem. És nem, nem a melled miatt írom(habár:P), hanem azon tényleg jól nézel ki. Pontozni nem szeretek, de szerintem átlagos vagy.


23

2012. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Hopp ez lemaradt. Első kép = Katy Perry:P:)
2012. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

köszi :)

hasonlitok katy perry-ra?:D

2012. nov. 8. 20:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!