Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan szép,...

Hogyan lehetnék olyan szép, mint a koreaiak?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira gyönyörűek! A stílusuk, a frizuráik, az arcuk, és a nyelvet is imádom.

Hogyan lehetnék olyan, mint ők? Imádom, hogy olyan kislányosak, a stílusuk is színes, bohókás, nagyon tetszik!

16/L


2012. okt. 6. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

sehogy....de ha most neked tényleg ez tetszik......akkor grat!

[link]

2012. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
ebben egyetértünk :-) de amúgy vannak erre praktikák pl egyenesítös sampon a hajadra ha nem egyenes akkor egy kis smink stb... a bohokás stilus meg a legegyszerübb. a legnehezebb az lesz, hogy a sok beszükült ember rosszaló megjegyzéseit semmisnek vedd :-)
2012. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan az arcod, szemed... akkor ahhoz újjá kell születni. :/

A bőr is genetika, az ázsiaiak kevésbé ráncosodnak*, így tovább marad babaarcuk.

*Ellenben hajlamosabbak a pigmentfoltokra - valamit, valamiért -> erre használják a foltfehérítő krémeket.


Koreai frizura?

Ezt nem tudom hova tenni. Rengeteg színésznőjüket ismerem, s elég változatos a hajviseletük.


A stílus is változó, életkortól is függ. A nem tinik többsége már nem a bohókás stílust képviseli.


Első!

Inkább ő

[link]

vagy (nekem inkább) ő:

[link]

Hány évesnek tippelnéd? :)

2012. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát igazából eléggé nehéz... én is ázsiai vagyok, de nem koreai és én ennyit tudnék modnani: ekőször is az európaiaknak más az arcuk, úgyértem a felépítés is más... a fehér bőr is kell hozzá, de nehéz nagyon úgy megoldani hogy 40 évesen se ráncolódjon a genetika nélkül...

aztán a smink: legyen minimális, hasson minnél természetesebben, kb csak korrektort, szempillaspirált és kihúzót meg egy kicsi szájfényt használj.

Viszont mivel európai vagy gondolom, még mindig lesz egy ilyen "ál" hatása...

16/L

2012. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

itt tudsz rendelni cuccokat

a stílust jellemezni így tudom a legegyszerűbben: A kevesebb több.

2012. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!