Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép?

Hogyan lehetnék szép?

Figyelt kérdés

Magyarul mit kell tennem, hogy szép legyek. Sokan mondják, hogy szép vagyok, de ez nem igaz. A környezetemben mindenki sokkal szebb nálam, vékonyak és szép formás az arcuk, testük. A szemük csillog. Én meg csak vagyok. 167cm vagyok és ehhez 60 kiló ami nagyon sok és nem tudok mit csinálni. Mozgok, bár most abbahagytam, mert szeretnék kosarazni. Az arcom is szörnyen néz ki. Nem pattanásos csak alapjáraton érdekesen néz ki.

Tudnátok nekem valamit ajánlani, hogy mit csináljak. Én is szeretnék szép lenni vagy legalább annak érezni magam.


2012. jan. 25. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet mit írni azon kívül, hogy öltözz csinosan, ápold az arcod, finoman sminkelj és FOGADD EL MAGAD.


Naponta írja ide valaki, hogy " mások azt mondják szép vagyok de szerintem nem."

Hát ehhez most mit lehet okosat írni?

2012. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz megmondani.

Szóval ha lehetséges akkor ha lehetne...

2012. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.

persze igazad van és egyet is értek, de inkább arra lennék kíváncsi (amit le is írtál), hogy hogyan lehet szép egy ember.

Amúgy köszönöm szépen a véleményedet.

2. Igen mindjárt csinálok, de az arcomat kisatírozom.:)

2012. jan. 25. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az arcodat kisatírozod, azzal viszont nem sokra megyünk :)
2012. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el sminkelni, változtas a hajadon, vegyél új ruhákat.. :)

De szerintem inkább 6nbizalomra volna szükséged, mint külső változtatásra. Hány éves vagy, ha kérdezhetem?

Jah, és hogy érted, h "csillog a szemük"?

2012. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyi hibát három sorban! xD :D

Javítok:

*változtass, önbizalomra

2012. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok 15 leszek.:)

És amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy szükségem lenne önvizalomra, de így nem igazán megy.

A csillog a szemüket pedig úgy értettem, hogy soha nem mosódik le a szemükről a smink mindig ragyog a szemük ami alapjáraton is szép nekem meg még az sem az.

2012. jan. 25. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
A "fogadd el magad" csak a gyenge emberek ments vára.Ami nem tetszik azon változtass , nem elfogadni kell hanem megváltoztatni.Az élet egy küzdelem , semmi nem pottyan az ember ölébe.
2012. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De az arcomon nem tudok változtatni.

Amúgy igazad van!!

2012. jan. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!