Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék szép?

Mitől lehetnék szép?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves nem lány vagyok,

nem érzem magam szépnek... tanácsokat szeretnék pl. smink, ruha, stb.

Előre is köszönöm!!


2011. máj. 10. 18:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsii az első sorba nem kell a "NEM"
2011. máj. 10. 18:43
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
sportolj és kakálj sokat.. jó lesz az alakod!
2011. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szólj anyukádnak hogy szedje ki a szemöldöködet (én itt kezdtem :D)

aztán egy kis alapozó szemcerka szempilla spirál (talán még szemtus és pirosító de ezekeet majd ha nagyobb leszel)

melltartó a te méretetdhez megfelelőt, csőnadrág divatos edző cipő és olyan felső ami jól áll nem tudom hogy vékonyabb vagay vagy ducibb

2011. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell sminkelned, h szép legyél. Pláne nem ennyi idősen. Elég, ha ápolt vagy (haj, arc, bőr, köröm). Én is csak alkalmakkor sminkelem magam (egyébként 22 éves vagyok). Ráadásul a sminktől nem lélegzik a bőr és csúnya, pattanásos lesz.
2011. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Csőnadrág, divatos balerinák, kétnaponta hajmosás, félévente kozmetikus, és ha nagyon sminkelni szeretnél van ilyen Nivea színezett hidratálókrém, szebbé teszi az arcbőrt:)

13l

2011. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szépség persze, a külsőn is múlik... de hiába bújsz divatos kúúl és menő csőnacikba meg cicanacikba, ha nem érzed majd jól magad benne. Az előző válaszolóhoz: 2 naponta hajat mosni?! Minek? Elég a heti 2x, főleg ilyen korban. Ha gyakran mosod, minél hamarabb fog zsírosodni.


A kérdésre válaszolva... ilyen korban nem is muszáj sminkelned magad, de figyelj arra hogy ne tűnj, és ne is legyél igénytelen. Olyan cuccokat hordj, amik divatosak, és kényelmesen érzed magad bennük. Legyél magabiztos, mert a kisugárzáson is sok múlik. Nem kell fogyóznod, de az alakodra figyelj, egyél egészségesen és mozogj sokat. De még 13 évesen azért ráérsz szerintem. :)


15/L

2011. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kétnaponta nem ajánlott hajat mosni, kozmetikushoz viszont fél évnél gyakrabban szokás menni, ha már. :D De mindegy.

Először is ne legyél felszínes, nem a ruha számít.

Könnyebb, ha jó az alap, jók a génjeid. De mindenkiben van szép, csak elő kell hozni. Ne csak azért vegyél fel valamit, mert menő, hanem mert abban érzed jól magad. Tudd viselni a dolgokat.

Elég, ha ápolt vagy, ne legyél büdös, ne hagyd lenőni a hajad, körmöd, a szemöldöködet tényleg szedesd ki, az azért sokat finomít a vonásokon.

És legyen önbizalmad. :D Ha folyton harcolsz magaddal, akkor ez látszani is fog, és nem leszel harmóniában magaddal, mással se.

2011. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2011. máj. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!