Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék lélegzetelállí...

Hogyan lehetnék lélegzetelállító szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap egy 40 személyes buliba vagyok hivatalos, ahol 18-23 évesek lesznek. Szinte mindenkit ismerek a társaságból, és tt lesz az is, aki régóta tetszik nekem. 18 éves lány vagyok, sötét szem és haj. Frizurát kiválasztottam és a sminkemet is tökéletesítettem, de félek, hogy ez sem elég. Régen nagy önbizalomhiáyban szenvedtem, mivel elég erős voltam, de most lefogytam és nagyon megváltoztam. A társaságból csak 2-3 ember látta a változást, mivel 1 évig külföldön voltam nyelvet tanulni.

Nagyon szeretném, ha lélegzetelállító lennék. Mit kell ehhez tennem? A ruha, smink, haj részt tökéletesítettem, de mi kell még hozzá? Hogyan viselkedjem?

Nem szeretnék kihívó lenni, de legbelül még mindig az az önbizalom hiányos kislány vagyok, aki régen voltam és ebből nagyon elegem van!


2011. dec. 30. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Ne legyen rajtad ruha.

19/f

2011. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Egyél sok babot. A következményétől, mindenkinek eláll majd a lélegzete.
2011. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél magabiztos, harmóniában kell lenned önmagaddal, és viselkedj természetesen, mintha mindig is ilyen lélegzetelállítóan néznél ki. gyakorold a csábos pillantásokat, a szexis járást..
2011. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak köszönöm a vicces kommenteket, feldobtátok a kedvemet! :)

Bár van egy érzésem, hogy az 19/F komolyan gondolta... és igaza is van! Bár az Ádám kosztüm nem az én stílusom. :)

A harmadik válaszolónak köszönöm szépen! Igyekszem betartani, amit írtál!

2011. dec. 30. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy felöltözöl,felkerül a smink,a hajad belövöd,sztem már is lesz egy alap önbizalmad a látványtól.Légy kedves,mosolygós,nem kell hangoskodnod,de látszódjon rajtad h békétkötöttél önmagaddal.Én szurkolok neked.:)
2011. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak olyan dolgot írok le, amit komolyan gondolok.

19/f

2011. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!