Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lesz a hajad szilveszterkor?

Hogy lesz a hajad szilveszterkor?

Figyelt kérdés
:)
2010. dec. 30. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Köszönöm kérdésedet: remélem, jól. :D
2010. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Úgy, mint az év összes többi napján.


17/F :P

2010. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hosszú barna hajam van.

Még nem tudom milyenre csinálom amilyenhez kedvem lesz.

1. Kiengedve egyenes

2. Kiengedve hullámos/göndör

3. Laza konty:)


Ez attól is függ hogy merre mész nem mindig előnyös hogyha ki van engedve ezért sem vagyok biztos benne hogy azt választom. Engem kifejezetten zavar ha melegben ki van engedve. Egyedül táncos bulikra engedem ki:)

2010. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rövid, szóval szerintem úgy mint mindig: a hátsó "búbos" részt formára alakítom, az elülső lelógó tincseket kivasalom, a lenőtt frufrumaradékomat hátracsatolom.
2010. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kivasalom és kész.

Szenteste bebuktam a göndörítést.Nagyon szép lett a végeredmény, egyenletesen göndör volt a hajam, jól állt.2-3 tincs után lakkozta is nővérem a hajamat + a legvégén is.Mégis 2,5 óra alatt úgy kinyúlt a hajam, másnap reggelre pedig egyenesen úgy nézett ki, mintha kivasaltam volna.Bezzeg amikor vasalom visszagöndörödik a vége egy idő után-.-"


Szóval szerintem kivasalom, és lelakkozom, hogy tartós legyen.Meg viszek fésűt, hajgumit, ha mégse tetszik összefogom valahogy:)

15/L

2010. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!