Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép nők! Titeket is bántanak...

Szép nők! Titeket is bántanak az emberek féltékenységből és irigységből?

Figyelt kérdés
Féltékenység,irigység..az emberek emiatt bármire képesek,kiutálják a szép nőket a közösségégből..Veletek is előfordul?

2012. szept. 29. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen. rengeteg "barátnőmmel" ezért szakadt meg a kapcsolat..
2012. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
*közösségből..bocsi:)
2012. szept. 29. 18:12
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam, és másoknál sem láttam. Amúgy inkább ez a nőkre jellemző, nem hiszem, hogy a férfiak kiutálják a szép nőket. :-) De eleve hülyékkel nem foglalkozom, így lehetőségük sincs kiutálni, mert nem vagyok velük egy közösségben.
2012. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Természetesen én is a nőkre gondoltam!Pedig hidd el ilyenek a nők...
2012. szept. 29. 18:16
 5/19 anonim ***** válasza:
hát tényleg vannak olyan lányok akik nem tudják elviselni,hogy valaki szebb náluk:) nem kell ilyenekkel barátkozni..
2012. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez tényleg igaz. Sokan mondják, hogy szép vagyok, de sokan sugdolóznak a hátam mögött is. És az a baj, hogy én inkább a negatív véleményekre figyelek.
2012. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Előfordult. Főleg ha egy új munkahelyen a fők.rvák megijednek tőlem, hogy nehogy én miattam csökkenjen irántuk az érdeklődés. És lesik az apró hibákat, szinte dekára, és miliméterre mérnek. Pedig az ilyen irigy nőknek be kéne látni, hogy egyszerűen van bennem valami plusz, ami bennük nincs.
2012. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Szép nôk! Arra nem gondoltok, hogy bennetek is lehet/van hiba? Az nem fordulhat elô, hogy nem vagytok mindenkinek szimpatikusak más belsô rulajdonságaitok miatt? Vagy titeket csak irígységbôl bánthatnak?
2012. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Igen. De nem csak azért, mert normálisan nézek ki, hanem azért is, mert fiatal vagyok. Utáltak és keresztebe tettek ahol csak tudtak, hazudoztak rólam a hátam mögött. Ez leginkébb a 40-esekre volt jellemző és csak nőkre. A huszon-harminc évesekkel jobban kijövök, meg az ötvenesekkel is. A huszonévesek közül azok utálnak, akikkel kb egy szinten vagyok szépségben és szerintem nem tudják elviselni, hogy csak ők a "sztárok" egy adott környezetben.

Férfiakkal sokkal jobban ki lehet jönni szerintem.

2012. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

* nem csak ők


Bocsi :)

2012. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!