Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon csúnya ha...

Szerintetek nagyon csúnya ha egy lánynak elöl a két foga között rés van?

Figyelt kérdés
Olyan fél centis rés biztos van. Nagyon utálom és ezmiatt nem is nagyon merek nevetni. Mit lehetne tenni? Fogorvos tud vele valamtit csinálni?
2012. szept. 28. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szinésznőknél is van ilyen, van aki szt bájos (nm sztem) .pl a true bloodos sukieenak is ilyen
2012. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fogszabályzó :) maximum ha nem akarod hogy mindig rajtad legyen kérj estit :)
2012. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, persze csak ha maga a lány is szép. Ha nem szép akkor meg tök mindegy milyen foga van, sehogy nem fog tetszeni.
2012. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fogszabályzóval lehet rajta segíteni, zac efronnak is olyan foga volt, de már nincs neki se rés a foga között. egyébként georga my jaggernek és lindsey wixsonnak is ilyen foga van
2012. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, engem nagyon taszít, fiúknál is.
2012. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlenül nem szép, persze az arctól is nagyon függ, de például csak, hogy megnyugtassalak Lara Stone a világon az egyik legkeresettebb modell, pedig neki is van rés a foga között :)
2012. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fogak ápoltsága sokkal fontosabb.


Amúgy Én is szembesülök a problémával, bár Nekem max 2-3mm-es rés van, de nem szívesen szólítok meg senkit, mert azt érzem, hogy oda irányul a figyelem.

Most fogszabályzóra gyüjtök éppen, sokak szerint 23 évesen nem kellene már, de nem érdekel.


23/F

2012. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is van 2-3 mm rés, de mivel még csak 16 vagyok, a fogorvos azt mondta, hogy majd a bölcsesség fogaim összenyomják, fölösleges kínlódni a fogszabályzóval.:)
2012. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!