Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya ha egy lánynak...

Nagyon csúnya ha egy lánynak szőrös a keze?

Figyelt kérdés
A kezem elég szőrös főleg télen. Szerintetek ez visszataszító lehet egy fiú számára és ha igen akkor mivel lehetne szőrteleníteni?
2012. febr. 4. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kozmetikus gyantázhatja. De hogyhogy főleg télen?:O Tlen jobban nő vagy mi?:D
2012. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem sötét, és dús, akkor egyáltalán, még aranyos is.
2012. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én ezért is borotválom.
2012. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyáron a nap kifakítja, a borotválástól nem lesz szúrós?
2012. febr. 4. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha téged zavar akkor télen szőkíttesd ki, nem érdemes szőrteleníteni a kart mert csak rosszabb lesz.. Ha csak nem akarsz majd havonta gyantáztatni....
2012. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, jobb lenne ha gyantáznám, csak a borotválás sokkal gyorsabb és egyszerűbb. De ha legyantáztatod párszor, még ritkább is lesz, esetleg gyengül.
2012. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
képet!
2012. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj ha 1 lánynak szőrös picit a keze 18f
2012. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Epilátor: nem kell, hogy az össze szálat kiszedje, de ritkul tőle, természetes lesz, és nem is annyira fáj a karon.


(borotvától bökős, gyantázás esetén meg fura lehet, ha egyszer az addig full csupasz karodon kezdenek kinőni a szőrszálak.)


Én így oldom meg.

2012. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csúnya, igen. Én sok éve gyantázom, ha ahhoz nincs időm, szőrtelenítő krémet kenek rá.

Valaki írta, hogy az epilátor nem fáj karon. Hááááát, nem tudom... Én pl. odalent simán epilálok mindent (teljesen), de a karomon nem bírom elviselni.

2012. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!