Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya, ha egy lánynak...

Nagyon csúnya, ha egy lánynak kockás hasa van?

Figyelt kérdés

fogalmam sincs, hogyan lett enyhén kockás a hasam,de nekem nem tetszik :( és annyira rossz, mert még nekem vastag csontozatom van, erős vállaim és még ez is.... mindig is könnyen izmosodtam sajnos :( és annyira nem passzol a stílusomhoz, mert én olyan romantikus típus vagyok, de ha meglát ez ember, akkor az jut eszébe, hogy valami úszónő v. boxolónő vagyok :( (na jó, nekem vannak melleim meg vékony a csípőm is, de akkor is)ti mit gondoltok róla? nektek sem tetszik?

19/L


2011. júl. 25. 20:53
 1/9 hot_kiss ***** válasza:
100%

Ha enyhén kockás az szép, de ha Rubint Réka hasad van, az már nekem sem tetszik.

17/L

2011. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
én azt mondom:hízz egy kicsit hasadra,sokkalta sexybb
2011. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, hát még nem olyan Rubint Rékás, az nagyon durva, csak olyan enyhén az, szerencsére. hát én kövér voltam, aztán lefogytam és most csak így megjelentek ezek az alakzatok, tehát visszahízni nem szeretnék, mert akkor oda a munkám és amúgy sem hasra hízom, hanem fenékre v. combra
2011. júl. 25. 20:59
 4/9 anonim válasza:
nekem is 6 kocka van rajta, de nem tudok hízni. szerintem annyira nem gáz, ha nem huzod ki, hogy látszódjon. Az gázabb, hogyha uszógumi van rajta.;-))
2011. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha enyhén kockás akkor oké
2011. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én imádtam a kockás hasam:D mostmár eltűntek... jó, nem vagyok ilyen húsgombóc, csak nincsenek már kockáim:D amúgy, ha nem feszíted meg, akkor kevésbé látszik:)
2011. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legszebb, ha középen van egy csík és a többi része az meg feszes. Kb olyan mint ő itt:


[link]


De sz*r már, hogy korunk egyik leghíresebb rnb énekes- és táncosnőjéről nincs olyan kép, amin kivillan a hasa...

2011. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyobb bajod ne legyen, én vért izzadok érte :D engem nem zavarna.
2011. júl. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem tetszik, nekem is kockás a hasam. 6-7 éve sportolok rendesen, és kemény étrendet tartottam a cél érdekében. De ha nem figyelek oda pl egy hétig máris eltűnik.. szal én is vért izzadok:) (őőő.. ha fogyni akarsz az izmaidból csökkentsd a fehérjebeviteled és növeld a szénhidrát arányt, meg a kcal is csökkenjen.. hamer eltűnik majd.)
2011. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!