Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te elégedett vagy a külsőddel?

Te elégedett vagy a külsőddel?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy elégedett magaddal, mi az, amit "javítanál" magadon? És mi az, amivel elégedett vagy, amire büszke vagy? Kort és nemet is írjatok! : )
2012. szept. 28. 19:52
1 2
 1/16 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
én nem .. az orromat nagyon utálom a többivel ugy nincs nagy baj .
2012. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem nagyon,kisebb orrnak örülnék és ha barna lennék,és a szemem az ami tetszik,a többi meg úgy elmegy.
2012. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

bocsi lemaradt

16l

2012. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor készüljetek egy hosszú listára (kétszóval nem vagyok elégedett magammal:D)

orromat kisebbíteném, szememet nagyítanám egy picit, pattanásokat eltüntetném, és az anyajegyeket is, szeplőket eltüntetném és kisebb has-fenék-comb. Meg eredeti vörös lennék*-*

15/L

2012. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Büszke vagyok, a hatalmas zöld szemeire. A gyönyörű, dús, hosszú hajamra. A hibátlan, hófehér bőrömre. A pisze orromra. A kerek és feszes fenekemre.

Szégyellem és takargatom az apró melleimet. Jól kicseszett az egész testemmel a sors, miközben nézhetem Anyám tökéletes alakját.

2012. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Cakkpakk elégedett vagyok. Ennyi idő alatt hozzászoktam. :-)

Nem vagyok egy szépségkirálynő, de iszonyú ronda sem.

Jó lenne ha a combiból felmenne 1 kilócska cicire, jó lenne ha kapnék egy csodás fogsort, jó lenne, ha nem lenne érzékeny a bőröm. A többi nekem jó.


De azért vagyok elégedett így, mert lehetne nagyobb cici, tökéletes fogsor és bőr... Na de ha amellé egy hájas testalakt párosulna, akkor az borzasztó lenne. Nekem jobb így...

30n

2012. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Picivel nagyobb melleket szeretnék, dúsabb hajat, vastagabb vádlit, kisebb úszógumit. :-)Lehetnék feszesebb (persze ezért tenni kéne), jah és nem szeretem az orrom.

Büszke vagyok a hosszú természetes szőke hajamra (bár jobb lenne dúsabban), a nagy kék szemeimre, szeretem a hátam, a körmeim, magasságom és szerintem jó a kisugárzásom. :-D Jó alapanyagnak tartom magam. :-D

2012. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nagyjából..az orrnyergem túl széles..és a kezeimen a bőr nem valami szép..amúgy elfogadható
2012. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

AMit szeretek magamon: a szemem, arcformám, kis mellem, körmeim.... ennyi.

A többit utálom, ronda a bőröm, csupa szeplő, pattanás, nagy az orrom, kicsi a szám, széles a csípőm, vastag a combom, vádlim, a hajam lapos... bár legalább gyorsan nő.

26L

2012. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szeretem az arcom, meg a szemem, meg hogy nem vagyok pattanásos (de a mitteszereket az orromon utálom), meg végülis a testalkatomat is, de pár kilótól szeretnék azért megszabadulni. szeretem a fogsorom is, csak lehetnének fehérebbek. Nem szeretem a szemszínem, mert barnászöldes, a hajszínemet sem mert túl sötétbarna, és jobban örülnék a világosnak.Szeretem a vádlimat is, ja meg még az orrom is lehetne egy kicsivel kisebb. Bocs hogy összevissza írtam, de ilyen sorrenbe jutott az eszembe. :D
2012. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!