Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek plázacica?

Szerintetek plázacica?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, szőke haja volt, most befestette barnára és levette a póthaját most vállig ér, mindig magassarkúban van, műköröm, szoli, a beszéde is kényes(köszi, puszi, szeri stb.), csinosan öltözködik mindig, autóval jár iskolába, mert ő nem száll fel a buszra. A pasik is oda vannak érte. Mindenkinek bejönnek az ilyen csajok? Ez tipikus plázacica/cicababa? A szőke hosszú haj nem elengedhetetlen hozzá?
2012. szept. 20. 18:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Kustánczi Lia szerintetek plázacica?
2012. szept. 20. 18:36
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Igen, tipikus plázacica. Nem kötelező hozzá a szőke haj...

Lia pedig csak egy ribanc, aki azért mutogatja a testét hogy az okádék fejére ne figyeljenek. A pofája olyan mint egy transzvesztitáé.

Azoknak a pasiknak bejön akiknek a ribanc típusok tetszenek. Értelmes pasi a visszafogottabb lányokat szereti.

2012. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rózsaszín álomvilágban él :) szaar lehet, ha ilyen osztálytársnőd van... 18/L
2012. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kül szívesen megnéznék róla egy fotót, kiváncsi vagyok milyen lehet..:)
2012. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fotót inkább nem mutatnék, nem szeretnék annyira személyeskedni. Egyébként szép és csinos lány nagyon. Én nem tudtam eldönteni, hogy ő csak igényes, ápolt, vagy plázacica. Kb. olyan, mint a Született feleségekben Gabi, róla sem tudom eldönteni, hogy melyik kategóriába tartozik. Mondjuk az osztálytársam kényesebb meg csajosabb, mint Eva Longoria "Gabi" , de ő rá emlékeztet.
2012. szept. 21. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem zárják ki, hogy mondjuk otthon olvas, érdeklődik más dolgok iránt is, nem csak a szoli, műköröm, póthaj stb.

Én pl talán külsőre megfelelnék plázacicának.Általában póthajam van,(Most is épp a rendelést várom,csak azért nincs :D)műkörmöm,festem magam, szeretek vásárolni és nőiesen, szexin öltözködni.Még a "szeri" szót is használom :D

Viszont szeretek olvasni, van humorom, eszméletlenül nagy marhaságokban is benne vagyok, a kutyáimmal a legnagyobb latyakba is képes vagyok órákig játszani ,szeretek kirándulni stb stb.

Szóval meg kell ismerni az embert mielőtt kevés infó alapján bekategorizáljuk.

2012. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ja, ettől még nem vagy plázacica... Plázacica az, aki állandóan a plázákat járja, és minden alkalommal legalább 3 ruhadarabot vásárol!! :)
2012. szept. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy hasonló osztálytársam, nem is kedvelem, a jelleme is ilyen, tipikus plázacica/cicababa.
2012. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a hatosnak:) Nekem is van egy hasonló osztálytársam, akit mindenki került. Egyszer leültem mellé beszélgetni, és azóta nagyon jóban vagyunk. Kiderült róla, hogy nagyon intelligens, jó a meglátása az élethez, és nagyon jó emberismerő. :) A külsejével meg szeret sokat törődni, mert nem érzi magát szépnek, pedig gyönyörű lány, és lenék a helyébe. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem minden a külső, és ne ítélj el senkit első ránézésre. Én szeretek megismerni jobban embereket, megtudni a történetüket. :)
2012. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!