Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor plázacica vagyok?

Most akkor plázacica vagyok?

Figyelt kérdés

16/L

Barna hosszú hajam van, nagyon szeretek plázákban ilyen helyeken órákat eltölteni, szeretem a kirívó rucikat, a magassarkúkat, leginkább olyan 10-14cm-im vannak. Sminkelem magam. Műkörmeim vannak hosszúak. Ettől most az vagyok?

Nem mindha az akarnék lenni.


2012. aug. 31. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pontosan
2012. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Az MINTHA és igen,az vagy. 16 évesen ekkora sarkú cipőkben járni felesleges,én felnőtt nőként nem hordok ilyet,maximum egy-egy elegánsabb estre,vagy rendezvényekre. Nem ettől leszel nagylány.. A műköröm meg szép,szép,de én ilyenekre nem adnék pénzt neked a szüleid helyében.

22/L

2012. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Olyanok is vannak akkora sarkuak, nem mindig abban járok azt azért már én sem birnám ki. Vannak normális 6cmis, balerinacipőim, tornacipőim.
2012. aug. 31. 13:30
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen az vagy. És elég szomorú , hogy 16 évesen ilyen cipőkbe jársz , meg műkörmeid vannak.
2012. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Műkörmeim azért vannak mert állandóan letörnek olyan gyengék. Meg NEM mindig azokban flangálok az utcán.
2012. aug. 31. 13:54
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Kamukérdés lvl99

Az agyad is lehetne olyan "nagy" mint a műkörmeid.

2012. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De a tiéd is!!!!
2012. aug. 31. 14:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a leírás elég pontos...


A körmeid pedig épp a műkörömviseléstől gyengülnek el.

2012. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rágom a körmöm sajnos. Nem tudok leszokni róla. 4 hónapja szépen megnőt és akkor még nem is hordtam műkörmöt, letörtek. És akkor sem mindig van rajtam csak most 4 hóanp után.
2012. aug. 31. 15:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy érzem mintha picit pont, hogy azt akartad volna, hogy le plázacicázzanak. Amúgy szerintem hülye ez a megfogalmazás, hogy plázacica..Én 16 leszek, és hosszú fekete hajam van, nekem is hosszú műkörmöm van mindig, sminkelek, nekem is vannak magassarkúim, én is szeretem a kivágott, csilivili csajos ruhákat, de viszont nem szeretek plázázni:D Mármint persze szívesen nézelődök, de a sok ember meg a tömeg megőrjít. Szóval én sem tartom plázacicának magam. Szerintem ne törődj mások véleményével, Te saját magad döntsd el, hogy ki vagy.
2012. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!