Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves lehet...

Szerintetek hány éves lehet ez a kamasz lány?

Figyelt kérdés

Néha ki szempilla spirálozza magát, de iskolaidőben egyszer-kétszer fordult eddig csak elő. Korrektort haszál még ezen kívül, egy-két pattanásra. Szájfényt néha használ, de csak ilyen színtelen, csillogást adót. Most kérleli az anyját, hogy hadd legyen heti 5 edzése a három helyett. Kitűnő tanuló, és nem annyira bandázós, barátnőzős típus, inkább külön szeret lenni a barátnőivel, így meghívja őket magukhoz, vagy mekizni, ilyesmi. A fiúkat helyesnek tartja, van amelyik hírességet kifejezetten, de nem áll be a rajongói sorba, mert szeretne egyedi, a tömegből kitűnő lenni.


Nem tudom, lehet, hogy znjátok már ezt a témát, ha igen, bocsi, de kíváncsi vagyok, mire gondoltok. (:

Köszi!



2012. szept. 3. 19:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
12-13, éretlen 14.
2012. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
13 múlt.
2012. szept. 3. 22:23
 13/17 anonim válasza:
miért fontos neked? hogy mások megtippeljék a korát ezen viselkedési jegyek alapján?
2012. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13, és a leírtak alapján olyannak képzelem el, mint a romantikus tinikönyvek főszereplői. Azok akiket az olvasó utál, és végül vámpírok lesznek, mert a vámpír fiú beléjük szeret, mert azt hiszi ők különlegesek, mivel nem állnak a rajongói táborába...
2012. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én tök ilyen vagyok :DD 12-13?
2012. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mondtam, nem fontos, csak kíváncsi voltam. :DD Köszi a válaszokat. (:
2012. szept. 4. 19:01
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért mert nem sminkeli full ki magát, nem fekszik le mindenkivel, jól tanul azért éretlen vagy max 12..? Miért kell minden kamasznak sminkelnie és tenni tönkre a bőrét? Szeret sportolni és az alakja is jó lesz az edzésektől, nem úgy mint azoknak, akik egyfolytában bent ülnek a gép előtt. A bandázás meg aztán tényleg nagyon jó, csak rontja a jegyeit és cigizni kezd stb. Ráadásul nem is fanatikus fan, csak szereti a hírességeket, de ki akar tűnni a tömegből, ami azt jelenti, hogy egyedi és nem szégyenli azt, hogy más, mint a többiek. Szerintem ilyennek kell lennie egy kamasznak 13-16 évesig. És ti ezért közlitek, hogy éretlen..Pfff.

Én teljesen ilyen vagyok és 14 éves.

2012. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!