Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom hogy ilyen vagyok. Mit...

Utálom hogy ilyen vagyok. Mit tegyek hogy elfogadjam magam?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Hófehér bőröm van, soha nem barnulok se, inkább csak leégek. A vállam tiszta szeplő, az arcom tiszta pattanás, a hajam szőke és vékonyszálú, és a lábaim teli vannak lila striával. Hónapok óta nem híztam/fogytam de folyamatosan jönnek elő rajtam a striák. Mit tegyek? Egyszerűen hányingerem van magamtól.. másnak ha ezek közül egy van, már akkor rosszul érzi magát.. na de én? :/

2012. aug. 29. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

a pattanasok egy ido utan el fognak mulni, tisztitsd rendszeresen az arcod, plusz en a teafaolajat ajanlom, nekem az mindig mukodik :)

a striakat sajnos nem tudom, de a tobbiert rettenetesen irigyellek! szerintem sokkal szebb a feher bor, es hidd el, sokan vannak meg igy :)

es a szeplok is annyira jol neznek ki, mit nem adnek azert, hogy szeplos legyek :)

2012. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. A fehér bőr igenis menő, csak légy rá büszke! A barna bőrűeknek sem jobb, tőlem pl. mindig elvárják h kb csoki legyek, így halára napozom magam. Jó azért nem, de szeretnék egyedi, hófehér bőrt, szeplőkkel. Igen, szeplőkkel. Nagyon szexik ám, tanuld meg szeretni őket ;) ha már ott vannak. A pattanásos arcbőrre csomó megoldás létezik, de ez majd úgyis elmúlik a pubertás után. A striák meg rajtad kívül úgy sem zavarnak senkit, hidd el !! Nyugodj meg, ne legyen hányingered magadtól. Minden tinédzser küzd hasonló problémákkal. 18/L
2012. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hófehér bőr szép, szeplő szép, pattanást kezelni kell, idővel jobb lesz, vékonyszálú hajhoz olyan frizurát kell választani ami előnyös, striákra való krémet szerezz be.

Ne utáld magad, hanem próbáld kihozni a legjobbat magadból, ha valami nem szép akkor tereld a figyelmet máshova, pl nekem nem szép a felsőtestem ezért járok miniszoknyákban, oda tereli a figyelmet. Nem szép az orrom, elterelem a figyelmet a hajamra, szememre. Smink meg egy jó frizura kell csak. Ezek ilyen női praktikák, alkalmazd, jobban érzed magad majd:)

2012. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én sem vagyok tökéletes, ahogy senki sem, ne akarj mindenkinek megfelelni, mert úgysem tudsz, viszont ha magaddal nem vagy megelégedve az nagyon nagy probléma,

pár éve én is ugyanezzel az érzéssel küszködtem, de rájöttem,hogy fölösleges mivel az önbizalomhiány csak depresszióhoz vezet, elrontja az ember kedvét és nem tudja önfeledten jól érezni magát, mert állandóan csak arra gondol, hogy "pff de csúnya vagyok!"

Nekem is vannak hibáim, nem pont ezek mint neked, de hasonlóak. Pl görbék a lábujjaim és extra hosszúak, aránytalanok, nagy a lábam a talpam meg tele van bőrkeményedésekkel. A fenekem alatt van egy nagy sötét heg a térdemen is, az állam alatt is van egy háromszög alakú,

vörös heg, már vagy 5 éve ami ki is dudorodig így sokan észreveszik. Nekem is vannak striák a fenekemen és néha a szeplőim is előbújnak az arcomon. Hulla fehér bőröm van, akárcsak neked, de nincs bajom a barnulással, van hogy nyáron csokibarna vagyok, de egyébként nem célom a barnulás :)) Ugyanúgy szöszi is vagyok és nagyon gyenge, vékonyszálú, kevés hajam van, kb. 3 éve ugyanekkora, mivel folyton letöredezik :S


Bocsi, hogy regényeket írok, ha akarod elolvasod, ha akarod nem, ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem csak neked vannak hibáid, és ettől még lehetsz szép.

Nekem és másoknak is van vagy ezer hibánk, de lényeg hogy akik szeretnek azok ilyennek szeretnek!! :DD


Amúgy a szőke hajhoz nagyon megy a fehér bőr, és a szeplő nagyon cuki tud lenni :)) a pattanásokat kezelheted krémekkel, de ne alapozóval takard mert az csak mégjobban kihozza őket!! :/

2012. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16/L voltam :DD
2012. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!