Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon utalom, ahogy kinezek,...

Nagyon utalom, ahogy kinezek, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Betegssen utalom az alakom,a testem,az arcom.

Nagyon ritkan szoktam kioltozni,mostanaba inkabb felveszek valami bo cuccot.Utalom,ha fenykepeznek,mert minden kepen,latom,hogy,mekkora a kezem a valam,a hasam, a combom.Fujj.Utalo magam.Ha kimegyek az utcara folyton az jar a fejemben,hogy kovernek e talalnak az emberek.

Szinte minden pasi aki meg lat,annak tetszem,meg irogatnak,meg meg neznek az utcan,de en mindennek ellenere utalom magam.Nagyon utalok ez miatt elni.Anyunak is mindenki mondja,h gyonyoru vagyok,de en nem hiszem el.

Ez am azota van,amiota felszedtem par kgt es a mamam,mondogatta,hogy kover vagyok,fogyak le stb.Tisztaba vagyok vele,h van feleslegem,de nem birom mar magam idegesitem.Mit tanacsoltok,h ne arra gondoljak?

tessek kep [link]

[link]


2012. aug. 11. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
tényleg csinos vagy:D:D
2012. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nem vagy csúnya nyugottan öltözz ki!Ez vagy te, ne törőgy azokkal akik szerint nem vagy szép.:)
2012. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jah, tanács.. hát nyilván nem mond hülyeséget az a sok ember aki azt mondja h gyönyörű vagy.. nem kéne foglalkoznod azzal a pár bunkóval akik azt mondják h kövér vagy.(bocsi h lebunkózom a mamád:D:D) ha a többségnk tetszel nyilván nem nézhetsz ki rosszul:)
2012. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne hagyd hogy a média befolyásoljon téged.Kapcsold ki a TV-t és ne olvass tovább különböző szennylapokat


Azt hiszed mindenkinek tökéletes teste van?A reklámokban stb azoknak azért van tökéletes testük mert ez a munkájuk,nekik van idejük a testükkel törődni stb de a média azt tömi bele az emberek fejébe hogy valaki csak akkor lehet boldog hogyha ilyen testtel rendelkezik


Egyébként abszolút semmi baj nincs a testeddel,nem értem mi ez "jaj de csúnya az alakom" mánia,de tényleg legtöbbször olyan lányok tesznek fel magukról képet akiknek nincs semmi ba a testükkel.Tényleg elszomorító hogy a média milyen hatással van az emberekre,mindenki azon parázik hogy hogyan néz ki de az senkit sem érdekel hogy belülről milyen az ember :/ Tényleg egy elb*szott világban élünk

2012. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a megoldás, hogy siránkozol. Nem tetszik amit látsz? És mondd csak, teszel valamit azért, hogy csinosabb legyél, vagy csak ülsz a hátsódon, és nyávogsz, rosszabb esetben még netán tömöd is magad? Nincs olyan hatalmas túlsúlyod, amin ne segíthetne egy kis diéta és mozgás. Változtass, jobb alakod lesz, csinosabb is leszel, jobb kedved lesz (a sporttól amúgy is) ettől és újra embernek érzed majd magad. Ha nem segít, akkor keress fel egy orvost, mert akkor hormonális az ok pl, és azon is lehet segíteni, de szintén nem siránkozással.

Amúgy meg keress hobbit, ami lefoglal, pl. segíts önkéntesként, akkor nem lesz annyi időd magaddal foglalkozni, meg talán rájössz, hogy ennél nagyobb problémák is vannak az életben. :)

2012. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

NEM UNOD MÉG?

Nem tudom, ez hanyadik kérdésed, de már unalmas vagy...

2012. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azok a cicik, irigy vagyok rad , nekem is kellenek olyanok

16 /L

2012. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. Az az igazság, hogy ha lefogysz, akkor sem lesz igazán szép nőies alakod, mert a derekad és a csípőd szinte egybeolvad (keskeny a csípőd). De te legalább mellre hízol, örülj ennek :D
2012. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem nyugodtan kiöltözhetsz persze nem S méretbe mert nyílvánvaló hogy abban nem fogod jól érezni magad hanem egy pár mérettel nagyobb ruhák is vannak ami nagyon divatosak mondjuk a bershkába vagy bárhol máshol. Kísérletezz minél több frizurákkal és sminkkel, ezeket youtube-on meg is tudod nézni ha beírod :) ha viszont arról van szó hogy fogyni szeretnél, próbálj meg minél több időt a sabadban tölteni , úgy értem hogy csak leülsz egy padra vagy a barátaiddal vagy ugyanis ez jobb mint az otthon ülés és unatkozol majd kimész a konyhába és kedved támad bekapi valamit, mert persze ez idővel súlyt fog gyarapítani. Én a zumbát tanácsolom , lehet hogy kilókban nem fogod rögtön látni hogy ogytál de nálam már 1 hónap után is formásabb lett az egész testem! először eg ykicsit megis ijedtem mivel fél kilóval nehezebb lettem, de utána rájöttem hogy izmosodban és rá egy hétre megindult a zsír bomlás! szóval nyugodj meg, főleg ha az emberek megdicsérnek, biztos van rá okuk és látják benned a szépséget!! és ha még ezeket is kipróbálod amit leírtam akkor az összes pasi téged akar:)
2012. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Leírás alapján sokkal rosszabbra számítottam! Azért ez nem akkora túlsúly, hogy ne lehessen vele kezdeni valamit, bár a képek borzalmasak... Teljes alakos, jobb fotó nincs esetleg?

Szerintem némi diéta és alakformálás, és máris több önbizalmad lesz.

A többi "bajodra" nem tudok mit mondani, mert nem tettél fel arcképet. Mi pontosan a problémád? Először is azt kell eldöntened mi nem tetszik magadon, bár ennél sokkal fontosabb, hogy mi IGEN, és ami szép, azt kiemelni.

2012. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!