Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeplős vagyok. De utálom....

Szeplős vagyok. De utálom. Nincs valami megoldás rá?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 00:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
De. Fogadd el. A szeplő cuki! :)
2012. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
már próbáltam de nem megy.rondának érzem magam.utálom ha néznek mert olyan mintha mindíg a szeplőt néznék rajtam :(( :|
2012. júl. 12. 01:18
 3/18 anonim ***** válasza:
Pedig sokkal jobb elfogadni magad, mint egy életen át kenegetni magadra valami kemikáliát! Ez a szeplőfóbia amúgy is hülyeség, az emberek többsége szerint inkább szexi és aranyos. Azt, hogy megbámulnak a szeplőid miatt, szerintem csak te képzeled oda. És ha így is lenne. Kit érdekel? Vadidegenek, úgysem látod viszont őket többet! :)
2012. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jó egy kicsi lehet h az!! de nekem több van :(((
2012. júl. 12. 01:30
 5/18 anonim ***** válasza:

Az sok szexepil! :)

Na jó, rákerestem neked google-ban, de nem tudom melyiket válasszam. Konkrétan nem értek hozzá, mert bár nekem is van pár, én kifejezetten kedvelem, és másokon is tetszik.

Szóval google:

[link]


Ha már használni akarsz valamit, keress valami természetes összetevőket tartalmazó vagy házilag készíthető dolgot! Szerintem.

2012. júl. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Inkog Nito válasza:
Barátnőm szeplős...Egy hogy nekem bejön a szeplő alapból,mert csak aranyosabb lesz tőle az arcod,ami egy lánynál nem baj :D Főleg hogy őszintén szólva már észre se veszem,annyira nem tűnik fel,pedig nyáron azt mondja jobban látszik.Fogadd el az a legegyszerűbb.Tenni ellene nem lehet semmit,ez genetika,megmarad.
2012. júl. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszii a linket,meg mindent:$:)

de szerintem akkor se fogom szeretni sose :( :$

2012. júl. 12. 01:53
 8/18 anonim ***** válasza:

Rákerestem a google-ban a képeknél a arra, hogy szeplő. Bejött jó pár kép, amin elég szeplős lányok vannak, de szerintem mind szép!

Ezt a mesét ismered? Nekem egy szeplőm sem volt még, amikor ezt a mesét olvastam, de nagyon aranyos! Hát így akarsz bánni a szeplőiddel? :)

[link]

2012. júl. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha nyári szeplőd van ami csak nyáron jön ki akkor segíthetnek a kencék, de ha "örök" szeplőd van, ami gyerekkorod óta van, akkor semmi nem fogja eltüntetni már. De igazuk van a hozzászólóknak, a szeplő semmit nem ront rajtad, én is sokáig utáltam magamon, de fura módon a pasiknak ezzel együtt is tetszem, szóval csak nem lehet olyan rémes. Nekem az egész arcrom olyan, és a vállam is. Azt hiszem engem már nem zavar, bár még mindig nem teszik. Fura hogy más lányokon én is szépnek tartom, csak magamon nem:D
2012. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszii a mesét tényleg aranyos:)


háth más embereken nekem is tetszik! mert van egy barátőnőm ő is szeplős lehet neki több van de halványabb de neki jól áll.

2012. júl. 12. 02:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!