Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leírnád, hogy milyen a hajad?

Leírnád, hogy milyen a hajad?

Figyelt kérdés
Nők! Hétköznapokon hogyan viselitek? Felkötve, kiengedve? mivel lehetne picit változatossá tenni a frizurát?
2012. aug. 28. 12:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

mell fölé érő, középbarna, és egyenes. (már amikor nem fekszem el...)

Amikor hosszabb volt, volt benne pár enyhe hullám, de én hülye egy éve levágattam váll fölé érőre. Egyébként egész sokat nőtt azóta, talán még egy év és eléri az eredetit... :/

Hétköznapokon csak beszárítom, de sokszor göndörítem/hullámosítom. Hétvégén csak összefogom, meg nyáron a nagy melegekbe is sokszor. Pár éve volt frufrum, de bárki bármennyire is állítja, szerintem nem állt jól, tehát ezt is lenövesztettem.

2012. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem mell alá érő,gesztenyebarna hajam van, meg oldalfumrum

Minden nap máshogy,eredetileg egyenes,de vasalom,mert ha más egyenest szeretnék akkor legyen szögegyenes:D

van mikor hajmosás után befonom akkor másnap göndör lesz, azutáni nap meg hullámos.

van mikor csak pár csíkot befonok

van mikor előlről hátra tűzöm a hajamat

van,hogy lófarok,oldalra fonom,parkettába, konytba.

Nyáron inkább felkötve hordnom,mert nagyon meleg van,aztán beleizzadok:)

16l

2012. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Derékig érő, barna göndör hajam van. Általában kiengedve hordom vagy pici csattal feltűzöm, esetleg felkontyolom. :) Neked, Kérdező? :)
2012. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

[link]

Ugyanilyen, csak sötétbarnában (mosás után göndör, de úgy nem szeretem, ezért mindig hullámosra kefézem).

Legtöbbször kontyban hordom, de abból is többfélét szoktam, meg feldobom vmi kiegészítővel.

2012. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mell alá érő,sötétbarna egyenes(növesztem)

Általában kiengedve,egyenesen hordom,esetleg ha megunom akkor begöndörítem,vagy feltűzöm,vagy csak eltűzöm a frufrumat,könnyen feltalálom magam. :)

2012. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az eredeti színe ilyesmi: [link] , de most be van melírezve skandinávszőkével, úgyhogy ilyen: [link]


Hátközépig ér (derékig érőről lett levágatva), enyhén hullámos.

Kedvenc hajviseleteim:


oldalcopf

[link]


oldalfonat

[link]


pici fonat

[link]


konyt

[link]


hátul megtűzve

[link]


18/L

2012. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
derékig érő egyenes világosbarna és felfogva
2012. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A vállam alá ér, sötétbarna, és borzasztó sok. Fokozatosan van vágva, és van oldalfrufrum.

Nyár elején vettem hajfánkot, szinte egész nyáron úgy volt a hajam, hajtűkkel, virágokkal díszítve. Ha nincs meleg, akkor kiengedem. Néha befonom, vagy lófarok. A frufrumat szoktam eltűzni, ha kicsit meleg van, mert úgy hamar zsírosodik. Általában fonással, vagy "búbbal".

Ha frissen van mosva, akkor a felét fogom fel csattal.

2012. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) én küzdök vele mindig :D most csokibarna középhosszú. növeszteni szeretném, de az istenért se akar ennél hosszabb lenni :D most gondolkodom h szőke melír csíkokat rakatok bele.. még agyalok:)
2012. nov. 4. 12:24
 20/20 Rózsa Évike válasza:
Nekem hátközépig érő,barna hullámos hajam van.sok ember irigyli,de én utálom,mert csak öszekötöm és kész.sajnálom levágatni,de nem tudom hogy hordjam.
2012. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!