Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágatnád a hosszú hajad...

Levágatnád a hosszú hajad rövidre?

Figyelt kérdés
Már sokszor megfordult bennem, de végül sosem mertem megtenni. Félek hogy nagyon nagy hiba lenne...hiába mondják hogy "majd megnő".:) Van itt olyan, aki úgy döntött levágatja, és nem bánta meg?
2012. jún. 17. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
nekem most 2 szaktársam vágatta le, de mindketten megbánták :(
2012. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
én nem bántam meg, de inkább félhosszút válassz.
2012. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
SOHA!!!!!!
2012. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem bántam meg, nem takarja el az arcom a hajam, sok hosszú hajút nem is tudok megkülönböztetni, nem látom az arcukat a hajtól, eltűnnek a tömegbe, ha levágatnák rögtön kijönnének a vonásaik.
2012. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Levágattam, megbántam.


Hiába mondták, hogy jobban áll a rövid, mégis növesztem.

Sokkal több macera van a rövid hajjal. Állandóan vasalni, vagy göndöríteni kell, hogy valahogy megálljon.

A hosszú hajat meg felrakod copfba vagy kontyba aztán kész :)

2012. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Én levágattam és nagyon megbántam. Nagyon szép hosszó göndör hajam volt nem mibndig voltam vele 100% megelégedve, de azért szebbvolt mint most. Igaz visszanő ezzelé nyugtatom magam mindig, de akkor is nagyon hiányzik hosszú hajam. Anyámnak mindi mondtam h lécci vágjuk le, mert visszanő ő nem engedte. Aztán azért kellett levágjuk, mert már tért el az eredeti barna hajszinemtől és megis volt törve. Igaz az, hogy hallgassunk a szüleinkre, mert ők csak jót akarnak nekünk és ez most ezzel a helyzettel is bebizonyosodott.
2012. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én levágattam, nem bántam meg, sokkal érdekesebb és szebb frizurákat lehet csinálni rövidebb hajból. Na meg ha hosszabbat akarok akkor van csatos póthajam:)
2012. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én levágattam, és nagyon megbántam. Ideig-órááig boldog voltam, meg hű de más, meg minden. Most meg azon szenvedek, hogy nőjön meg.
2012. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha nagyon vágysz a rövidre, akkor csináld úgy, hogy mindig többet vágatsz belőle, hogy fokozatosan szokj hozzá, és ha közben mégis meggondolnád magad, akkor kevesebbet kell növesztened. Én is így csináltam, örülök, hogy nem vágattam rövidebbre. Nagyon régi esetből már tanultam, akkor nagyon megbántam, hogy levágattam.
2012. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Levágattam félhosszúra majd kb. 2 hét után vállig érőre. 1 hónapig volt ilyen hajam. Most teljesen rövidre vágattam. Nem bántam meg!
2012. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!