Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha hosszú a hajad, lenne...

Ha hosszú a hajad, lenne valami ok, amiért szívesen levágatnád? Mi az?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi pénzért nem vágatnám le. Nagyon sok szenvedésembe került, mire megnőtt.
2010. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ja, és kor, nem pls!

Köszi :)

2010. jan. 11. 16:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi pénzért...fenékig ér - három év alatt nőtt meg, de előtte olyan beteg voltam hogy az ugyanekkora hajamból kénytelen voltam fülig érőt csinálni.


23/L

2010. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Még a gyerek sem vette el a kedvemet a hosszú hajtól, pedig bele tud ám kapaszkodni, ha fel akar állni. És mi más is lenne erre alkalmasabb, mint az én derékig érő hajam?? :)
2010. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jha 25/L
2010. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Előbb vágatnám le a kisujjam, mit a hajam! Ha lehet ilyet mondani, a kedvenc testrészem a hajam. Végre elkezdett nőni, már majdnem a hátközepemig ér (illetve alá ér, de mivel göndör így felugrik).
2010. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én találtam rá okot, hogy a derékig érő hajamat állig levágassam. Elsősorban nagyon meguntam , aztán ott volt még, hogy mivel vastag szálú lassan száradt és órákon át száríthattam, aztán mindenbe bele akadt, meg nyáron is jól le tudta izzasztani a nyakam és a hátam.

18/L

2010. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hát én minden tavasszal megunom...Szóval, elég sokszor levágatom. De most tökéletes így,a hogy van, három napig bírja egy 10 perces vasalással, meg vagyok vele elégedve. Ha pedig tavasszal meggondolnám magam, hát... a fodrásznál ott az olló.(:
2010. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hátközép aláig ért a hajam, pont ezidőtájt vágattam le. Kellett a változás. Ennyi. Vágás közben szinte éreztem, hogy megújulok. Utána napokig oda-oda mentem mindig a tükörhöz, hogy lássam az új magamat. Jó érzés kellett. A hajfestéssel is így vagyok, de attól tönkrement és megállapodtam.
2010. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a derekamig ért és életem legjobb döntése volt, hogy levágattam. Sokkal modernebb lett így a külsőm -igaz, így gyakrabban kell fodrászhoz járni, de ez nem is baj, legalább "törődve van" a hajammal. Hosszú hajjal olyan kislányos voltam (pedig már 21 is elmúltam), így meg nőies.
2010. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!