Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha hosszú a hajad, lenne...

Ha hosszú a hajad, lenne valami ok, amiért szívesen levágatnád? Mi az?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amig hosszu volt (hátközépig érő kb) akkor az volt, amiért levágattam volna, mert nagyon gabalyodott, kócosodott és ezért utáltam... Nagyon sok hajam van és nagyon gyorsan is nő, szívesen cserélnék bárki mással... :(
2010. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már levágattam. Nagyon hosszú volt és most Kleopátrás.

Én azért csináltam, mert meguntam, hogy hosszú a hajam ennyi.

2010. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
13/L
2010. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Huh, nekem kb 5 cmvel térd fölé ért 6-7 éves koromban, aztán azt akartam h még hosszabb legyen, így nem jártam fodrászhoz, 4-5 év alatt jócskán letöredezett már csak vállam alá ért, így lekellett vágatni egész kb államig, de mostmár újra váll alá ér, és egy istenért nem vágatnám még 1x olyan rövidre le. :S


13/L

2010. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Szinte bármi. Nem szeretem a hosszú hajatXD Növesztem, megunom, levágatom. Csak a macera van vele, jobb nekem hosszú sörány nélkül^^
2010. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most tervezem hogy a vállig érő hajam egészen rövidre nyiratom. Tavasz jön, megújulás, stb. Ha a párom szeretné hogy rövid legyen, teljesen rábíznám, engednèm hogy akár géppel is megnyírjon ha neki az tetszik.
2019. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!