Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy a pasik...

Jól gondolom, hogy a pasik nagy részét egyáltalán nem érdekli épp milyen trendi hosszú, épített, strasszos ilyen olyan a nő körme?

Figyelt kérdés
Nekünk nőknek mégis miért olyan fontos, nagyon sokan rengeteg pénzt költenek erre hogy x hetente órákat ott töltve megcsináltassák a körmüket. Olyanok is akik amúgy meg nem annyira igényesek magukra (ez egy másik téma már mondjuk). Tehát a pasikat csak az érdekli hogy normális kinézetű ápolt legyen nem? És nem az hogy a legújabb divatszín vagy divat alakú e?
2012. jún. 17. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Pasikat még csak a műköröm is irritálja, nemhogy még azzal foglalkozzon, mi most a trendi!

Amúgy meg elég gáz, hogy Te a pasik kedvébe akarsz egy műkörömmel járni :))

2012. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Észre se veszik, csak mikor a hátukat karmolod. Nekem egyszer megdÍcsérte az egyik, később kiderült, hogy meleg.
2012. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem a pasik miatt csináltatom. Szimplán praktikusságból van. Nincs időm mindennap lakkozgatni, meg manikűrözni. Sok ismerősöm is ezért csinálja (kerti munka miatt...) Most nem az ilyen divat pics@kra értem, akiknek 5 centis a körmük... remélem értitek.
2012. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jól gondolod.:) Engem személy szerint egyáltalán nem érdekel a műköröm egy lányon. Sőt az agyoncicomázott, hosszú, hegyes köröm meg egyenesen taszít. Legyen szép, ápolt, esetleg egy francia köröm. Ennyi pont elég.
2012. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól gondolod. :D
2012. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátom véleményét tudom megosztani. Ő nem is veszi észre, csak ha kb. "fikakikaparó-kampó" nagyságú, de az már taszítja. Szerinte a műköröm a női hiúságból fakadó fölösleges pénzkidobás.
2012. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
nőként szerintem nagyon ronda minden ami mű. férfi ismerősöm mondta,hgoy ha egy lányon smink van, akkor nála már bekerül az egyéjszakára jó kategóriába. nem értem hogy minek kell ilyenekkel elrontani ami természetesen szép. nem szeretem a mű pasikat se, akkor ők miért szeretnék a mű nőket?
2012. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

7.

Azért valaki egyéjszakás, mert sminkel? Gratulálok a barátodnak, nagyon értelmes lehet.

2012. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nők 99%-a nem a pasik miatt csináltat körmöt, hanem maga miatt. Nem a kiscsajokról beszélek, hanem a felnőttekről.

Sokan a praktikum miatt, sokan azért, mert ez tetszik nekik. És mint ilyen, az ízléssel nem lehet vitatkozni. Akinek nem tetszik, ne nézze. :)

Ja, és sok férfi észre sem veszi a körmöket. Nem kisfiúkról, felnőttekről beszélek.

2012. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én nem akarok a kedvükben járni, eszembe se jutott ez, pont ezért mert szerintem egyáltalán nem érdekli őket a műköröm főleg hogy milyen:D A nekünk nőknek et fordulatként használtam.

A praktikumból műköröm részt egyáltalán nem értem...hogy lehetne praktikus??

2012. jún. 17. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!