Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leírnád, hogy milyen a hajad?

Leírnád, hogy milyen a hajad?

Figyelt kérdés
Nők! Hétköznapokon hogyan viselitek? Felkötve, kiengedve? mivel lehetne picit változatossá tenni a frizurát?
2012. aug. 28. 12:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vállam alá ér és barna meg göndör. Általában konytban hordom legalábbis most nyáron ugy hordtam. Van amikor kiengedem vagy befonom.
2012. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidrogén szőke, hátközépig ér, egyenes. Mindig kiengedve hordom, máshogy nem tetszik. Ha nagyon unom teszek bele színes csíkokat.
2012. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

hosszú barna hajam van, eddig volt frufrum, de most már lenőtt, majdnem ugyanolyan hosszú :) én befonom és akkor göndör-hullámos lesz a hajam...általában kiengedve hordom, de nem mindig...ebben a nagy melegben felcsatolom...:)


de sokszor néha elegem van a hosszú hajamból legszívesebben levágnám rövidre, de nincs bátorságom :DD

2012. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hátul nagyon rövid, tüsis, elől van egy kis oldalfrufrum, sötétbarna. Én zselét használok minden nap. :DD
2012. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mell alá érő szőkésbarna. Mindig kiengedve hordom, gyakran begöndörítem.:) nem áll jól az összefogott haj, így csak otthon vagyok úgy.
2012. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Vállamig ér, vékony szálú és barna. Általában magától mindig beáll úgy, hogy a vége kicsit kifelé kunkorodik. :D Kiengedve hordom, de amikor nyáron meleg volt akkor felgumiztam.
2012. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
derék alá érő hullámos/göndör eredetileg barna de most vörösre van festve de csütörtöktől ismét barna leszek :) 16/L
2012. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem festett, nagyon dús, általában fényes, egyenesre van vágva a vége, mellem alá ér, hullámos, sokszor kiegyenesitem, a frufrumat épp növesztem le kb állig érő. néha összekötöm, befonom simán és halszàllkába, kontyot csak itthon csinálok .
2012. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sötétbarna, a mellemig ér. Nagyon vastag szálú, ezért gyakran ritkíttatom. Nincs frufrum, mert nem áll jól. A hétköznapokon általában kiengedve hordom, esetleg begöndörítem, ha van rá időm. Hétvégén viszont csak összekötöm, vagy csak lazán csinálok egy kontyot belőle. Nagyon sok tipp közül lehet csemegézni a DIY (DO IT YOURSELF - CSINÁLD MAGAD) oldalakon. Hihetetlen, hogy egy-két hajcsattal mit lehet művelni.

Ajánlok egy-kettőt. Persze ez attól is függ, hogy neked mekkora a hajad.

[link]


Ezen az oldalon nagyon jó ötletek vannak. Vannak elég extrém hajviseletek is, de hát...

Remélem, tudtam segíteni.:D

2012. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bordáim aljáig ér (növesztem).Szőkés barna eredetileg,de most kékesfeketére festettem be az alját.Otthon általában össze van kötve.Ha megyek valamerre kiengedve hordom.
2012. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!