Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a helix piercing...

Mennyire fáj a helix piercing lövetése? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek átlövetni.Tudom,hogy ez veszélyesebb,mint a szúrás,de ezen talán hamarabb túl vagyok.:D szóval mindent tudni akarok róla.

-Mennyi idő a gyógyulása?

-mennyire fáj 0-10-es skálán?

-mióta van?

ilyesmik érdekelnek:)


2012. aug. 25. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne lövesd.
2012. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

gyógyulása az több hónap.

és NE lövesd, csak azért mert akkor hamarabb túl vagy rajta.

a lövetés jobban roncsolja a szöveteket.

az, hogy mennyire fáj: nos, az elsőt jobban megéreztem, de mindenkinek más a fájdalomküszöbe.

3éves a legelső helixem.

2012. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
0-10-es skálán hányas fájdalom?
2012. aug. 25. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

most ha azt írom, hogy 5-6 akkor az nem hiszem, hogy sokat mondana....

mindenkinek más.

2012. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nekem több mint egy éve van :) Nos , mikor elmentem hogy én szeretnék egy piercinget ide a fülembe a srác mondta hogy oké rendben, szúrni fogja mert a lövés nagyon roncsolja a porcot és nagyon sokáig tartana amíg begyógyul...szóval ő nem ajánlotta a lövést, mondjuk én arra is készültem ,hogy ezt szúrni fogják. Igazából nem is emlékszem milyen érzés volt mert olyan gyorsan történt :D Izgultam ,így nem is figyeltem oda és már kész is volt. Nekem a szúrás nem igazán fájt,rögtön utána sem. Másnapra kezdett el fájni és kellet neki bő 1 hónap mire meggyógyult. A gyógyulási folyamat alatt nem nagyon tudtam rajta feküdni, de megszokható ami nem is fájdalmas ,hanem inkább kellemetlen érzés volt.

Most kezdtem el gondolkozni rajta ,hogy a másik fülembe is szeretnék egyet :DD 0-10 es skálán a gyógyulási folyamat kellemetlen érzése nekem egy 5-ös , mivel a szúrás tényleg nem fájt .:) 16/L

2012. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 25. 21:34
 7/7 A kérdező kommentje:
megcsináltattam:) nem volt vészes!
2012. aug. 26. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!